FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

دوشنبه 29 مرداد 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
ن‍ژاد عابدی:
تور بین المللی شهید باهنر سال آینده برگزار می شود

رییس هیئت دوچرخه سواری استان کرمان گفت: تور بین المللی یادواره شهید باهنر اوایل سال آینده برگزار خواهد شد.

حسین نژاد عابدی در مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان کرمان با حضور رییس فدراسیون، افزود:

این تور را در سال 90-91 نتوانستیم برگزار کنیم و قرار است امسال این تور با عنوان خلیج فارس و با همکاری استان کرمان و هرمزگان برگزار شود.

وی ادامه داد: شرکت در تورهای داخلی و خارجی به کیفیت فنی و ارتقای سطح دوچرخه سواران ما خواهد افزود و امیدواریم بتوانیم تور بین المللی را به خوبی اجرا کنیم.

رییس هیات دوچرخه سواری استان کرمان در عین حال گفت: تمامی تلاش خود را برای توسعه و پیشرفت این ورزش بویژه در بعد همگانی انجام خواهیم داد.

نژاد عابدی، خاطرنشان کرد: با وجود اینکه هنوز پیست دوچرخه سواری استان کرمان راه اندازی نشده است، اما رکابزنان ما از ورزشکاران این رشته در سایر استان ها عقب نیستند و حتی در عضویت تیم ملی نیز قرار دارند.

رییس هیات دوچرخه سواری استان کرمان، بیان کرد: با داشتن پیست دوچرخه سواری در کرمان، بهترین دوچرخه سواران کشور از این استان خواهند بود.

وی پیگیری جدی تست دوپینگ به عنوان یک معضل در بین برخی ورزشکاران، را مورد تاکید قرار داد و گفت: در قرارداد با بازیکنان نیز این مساله را نیز لحاظ کرده ایم زیرا معتقدیم ورزشکار ما باید قهرمان واقعی و نه پوشالی باشد.

نژاد عابدی، برگزاری همایش های دوچرخه سواری، مسابقات قهرمانی شهرستان ها، قهرمانی استان و دوره های آموزش مربی و داوری را از جمله برنامه های هیات در ماه های آینده عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه دو تیم از کرمان در لیگ برتر دوچرخه سواری بزرگسالان و دو تیم دیگر در لیگ برتر جوانان فعالیت دارند، گفت: دوچرخه سواری استان کرمان در رشته استقامت جایگاه سوم، در پیست بزرگسالان رتبه دوم و در بانوان قهرمانی کشور رتبه سوم را داراست.

حسین نژاد عابدی در مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان کرمان با حضور رییس فدراسیون، با 19 رای از آرای ماخوذه، برای چهار سال دیگر به عنوان رییس این هیات ورزشی انتخاب شد.

منبع: روابط عمومي اداره كل ورزش و جوانان استان كرمان

تاريخ  ارسال:سه شنبه 26 دي 1391 - 08:21

تعداد بازديد: 326

کد:30249-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.