FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 27 دي 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
قهرمانی آسیا 2013 هند (14)؛
پیگیری مستمر تمرینات رکابزنان سرعتی در کیش

تیم ملی دوچرخه سواری آقایان در ماده سرعت ، دومین مرحله تمرین های خود را در اردوی کیش پیگیری می کند.

محمد جبرئیلی کمک مربی تیم ملی در خصوص اهداف برپایی این اردو گفت:این اردو به منظور آمادگی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان برای راهیابی به مسابقات هندوستان به مدت 4 هفته برگزار می شود..

وی در ادامه افزود : در مرحله اول این اردو که در تهران برگزار شد 14 رکابزن حضور داشتند که از بین آنان 6نفر برای اردوی مرحله دوم که در کیش در حال برگزاری است انتخاب شدند.

در پایان این اردو 4 رکابزن برای شرکت در مسابقات آسیایی هند انتخاب خواهند شد.

سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابتهای جوانان از 17 تا 27 اسفند در بخش های بانوان ، آقایان و کمتر از 23 سال آقایان در مواد پیست و جاده و در سطح یک اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری (UCI)، به میزبانی کشور هندوستان و در شهر دهلی نو برگزار می شود.

اعضای تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان ضمن ابراز رضایت از روند برگزاری اردو ابراز امیدواری کردند که در مسابقات آسیایی جایگاه مناسبی را به دست آورند.

منبع: واحد مرکزی خبر

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 27 دي 1391 - 10:15

تعداد بازديد: 142

کد:30271-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.