FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


با حضور وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون دوچرخه سواری پیست دوچرخه سواری رشت افتتاح شد.              مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری              روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری در پیامی شهادت سردار فقید و شجاع اسلام را تسلیت گفت.              یوسف پولاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان ایلام              آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان            

دوشنبه 18 فروردين 1399

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
قهرمانی کشور جوانان در یک نگاه

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور کورسی جوانان در مواد جاده، از بیست و هفتم دی ماه به میزبانی شهرستان محلات برگزار شد.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور جوانان در مواد جاده، از چهارشنبه بیست و هفتم دی ماه به مدت سه روز در استان مرکزی و به میزبانی شهرستان محلات برگزار شد.

در این دوره از رقابتها 63 رکابزن در قالب 18 تیم از استان های ( همدان، گلستان، خراسان جنوبی،آذربایجان شرقی، قم، خراسان رضوی، یزد، کرمان، سمنان، فارس،اصفهان، البرز، زنجان، لرستان، مازندران، مرکزی، لرستان ب و قزوین) با یکدیگر به رقابت پرداختند.- در رقابتهای صبح نخستین روز از این دوره رقابتها، چهارشنبه 27 دی رکابزنان در دو ماده با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان، نفرات برتر بدین شرح معرفی شدند.

در ماده 200 متر :

فرزاد روح الهی از استان کرمان با زمان 13 ثانیه و 94 صدم ثانیه به مقام قهرمانی دست یافت، امیررضا قناعتی از استان خراسان رضوی با زمان 14 ثانیه و 16 صدم ثانیه دوم شد و محمدرضا درویشی از استان مرکزی با زمان 14 ثانیه و 17 صدم ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.


در ماده 3 کیلومتر تعقیبی انفرادی:

آرشام فرزاد از لرستان با زمان 4 دقیقه و 4 ثانیه و 82 صدم ثانیه مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد، مهدی عبادالهی از کرمان با زمان 4 دقیقه و 55 ثانیه و 70 صدم ثانیه و علی اکبر زارع از یزد با زمان 4 دقیقه و 56 ثانیه و 12 صدم ثانیه به ترتیب مقام های دوم و سوم را در اختیار گرفتند.نخستین روز از رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی کشور جوانان با برگزاری مسابقات در ماده 500 متر به اتمام رسید.

در این ماده، محمدرضا درویشی از استان مرکزی با زمان 40 ثانیه و 5 صدم ثانیه به مقام قهرمانی دست یافت، امیر سرداری از استان لرستان با زمان 40 ثانیه و 40 صدم ثانیه دوم شد و امیر رضا قناعتی از استان خراسان رضوی با زمان 40 ثانیه و 80 صدم ثانیه بر سکوی سوم ایستاد و فرزاد روح الهی از استان کرمان با زمان 40 ثانیه و 85 صدم ثانیه مقام چهارم را به خود اختصاص داد.
- دومین روز قهرمانی کشور جوانان پنج شنبه بیست و هشتم دی با برگزاری رقابتها در ماده تایم تریل انفرادی پیگیری شد.

در این ماده رکابزنان به مسافت 10 کیلومتر با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛

مجید ابویی از استان یزد با زمان 12 دقیقه و 59 ثانیه به مقام قهرمانی دست یافت، آرشام فرزاد از استان لرستان با 14 دقیقه و 42 ثانیه مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و شهریار رودی از استان خراسان رضوی با زمان 14 دقیقه و 48 ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.در ادامه رقابتهای دومین روز از این مسابقات، دوچرخه سواران در ماده دورامتیازی با یکدیگر به رقابت پرداختند ؛

علی اکبر زارعی از استان یزد به مقام قهرمانی دست یافت، علیرضا سیفی از استان همدان بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و کسری قیاسی دیگر نماینده این استان بر سکوی سوم قرار گرفت.

- در سومین و آخرین روز از این مسابقات، رکابزنان روز گذشته جمعه بیست و نهم دی ماه در ماده استقامت جاده به مسافت 80 کیلومتر با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛

مهدی عبادالهی از استان کرمان به مقام قهرمانی دست یافت، آرشام فرزاد از استان لرستان مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و مهدی علی مرادیان از استان فارس بر سکوی سوم ایستاد.
با اتمام رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی کشور جوانان،استان های ( لرستان با 761 امتیاز، یزد با 616 امتیاز، مرکزی با 514 امتیاز، کرمان با 446 امتیاز، آذربایجان شرقی با 413 امتیاز، خراسان رضوی با 381 امتیاز) به ترتیب رده های اول تا ششم جدول رده بندی تیمی را به خود اختصاص دادند.

همچنین، تیم های ( تهران با 365 امتیاز، همدان با 362 امتیاز، اصفهان با 362 امتیاز، سمنان با 234 امتیاز، البرز با 210 امتیاز، مازندران با 172 امتیاز، خراسان جنوبی با 137 امتیاز، فارس با 130 امتیاز، قزوین با 127 امتیاز، توابع تهران با 94 امتیاز، زنجان با 65 امتیاز و قم با 11 امتیاز ) به ترتیب در رده های هفتم تا هجدهم این جدول قرار گرفتند.

گفتنی است: در این دوره از مسابقات ( محمدرضا صفاپور، مجتبی رحمانی، جعفر رنجبران، مرتضی صباغ) به عنوان داور، قدرت داوودی سرپرست فنی، اسد هاشم وند به عنوان ناظر فنی و حمید عطاالهی به عنوان انفورماتیک، حضور خواهند داشت.

تاريخ  ارسال:شنبه 30 دي 1391 - 09:27

تعداد بازديد: 53

کد:30302-1399    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.