FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

پنجشنبه 31 مرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

قهرمانی آسیا 2013 هند(19)؛
به ارتقای کیفیت ملی‌پوشان بیشتر از کمیت توجه می‌کنیم

رییس فدراسون دوچرخه سواری با اشاره به میزبانی مطلوب شهرستان محلات در برگزاری مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جوانان کشور گفت: میزبانی محلات بدون نقص بود.

خسرو قمری رییس فدراسون دوچرخه سواری افزود: با توجه به اقلیم و آب و هوای مناسب محلات، این شهرستان به منظور برگزاری مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جوانان کشور انتخاب شد.

وی در ادامه تصریح کرد: با همکاری و تلاش تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان محلات این مسابقات به بهترین نحو ممکن برپا شد و امیدواریم در آینده نیز بتوانیم از ظرفیت‌های این شهرستان به منظور برگزاری مسابقات استفاده کنیم.

قمری در رابطه با مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جوانان کشور نیز اظهار کرد: با برگزیده شدن نفرات منتخب، این افراد به منظور کسب آمادگی جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در اردوهای تیم ملی حضور پیدا خواهند کرد.

رییس فدراسون دوچرخه سواری خاطر نشان کرد: در سال جاری تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به کیفیت ملی پوشان بیش از کمیت آنها توجه کنیم.

وی در پایان بیان کرد: سال گذشته بیش از 70 نفر را به مسابقات اعزام کردیم اما نتایج مطلوب را به دست نیاورویم. امسال قصد داریم با بهره مندی از بازیکنان با کیفیت با قدرت هرچه تمام تر در مسابقات آسایی هندوستان شرکت کنیم.

منبع: ایسنا

تاريخ  ارسال:سه شنبه 3 بهمن 1391 - 11:03

تعداد بازديد: 233

کد:30331-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.