FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

دوشنبه 28 آبان 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
وقتی دوچرخه را به خودرو پیوند می‌زنید +عکس

این خودرو برای سال های دور طراحی شده است و این را می توان از تکنولوژی ها و البته ظاهر ان تشخیص داد.

داشتن تنها دوچرخ آن هم در ابعادی بسیار بزرگ به خودی خود گویا این ماجرا هستند.

طرح های زیادی تا به حال برای حمل و نقل آینده ارائه شده است که هر کدام ویژگی های خودشان را دارند اما در این میان برخی طرح ها بسیار عجیب و غیرقابل باور هستند.

به تازگی "Adolfo Esquivel" طرحی برای اینده ارائه داده است که بسیار جالب و البته خیلی عجیب است. این طرح که "T-Velo" نام دارد ترکیبی از دوچرخه و خودرو است.

این خودرو در حالی که چرخ های بسیار بزرگ دارد اما ابعادی متوسط و مناسب دارد که باعث می شود تا فضای کمی را اشغال کند.

این خودرو همچنین دارای مکانیزم حرکتی پدالی و البته الکتریکی است. بدین معنی که هم می تواند با قدرت پای شما و به کمک پدال حرکت کند و هم اینکه با استفاده از موتور برقی طراحی شده در آن به حرکت ادامه دهید.

نکته اصلی این خودرو-دوچرخه چرخ های آن است که در کنار ظاهر عجیب مزایایی نیز دارد. برای مثال این خودرو می تواند سرعت هر چرخ را کنترل کند و همچنین قابلیت چرخ 360 درجه به طور ثابت را دارد.

البته همانطور که اشاره شد این خودرو به بازار خواهد آمد اما زمان دقیق آن مشخص نیست و طراح آن می گوید هنگامی که به آن لازم باشد ساخته خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تاريخ  ارسال:يكشنبه 29 بهمن 1391 - 08:51

تعداد بازديد: 133

کد:30549-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.