FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


یوسف پولاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان ایلام              آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان             قهرمانی فرح بخشیان در مسابقه جایزه بزرگ فارس              آغاز اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت و نیمه استقامت              مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.             

جمعه 24 آبان 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
در مراسم افتتاح پروژه های ورزشی استان گلستان
عباسی : میادین ورزشی باید عرصه شکوفایی جوانان با اخلاق باشند

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ظرفیتهای موجود در کشور در دو حوزه ورزش و جوانان گفت: دولت برای خدمت گزاری در سراسر کشور از افراد خوب و توانمندی بهره گرفته است.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

محمد عباسی که در مراسم افتتاح پروژه های ورزشی این استان سخن می گفت با تاکید بر اتحاد و همفکری برای اجرایی نمودن برنامه های دولت اظهار داشت : باید یک مجموعه متحد و مخلص شکل بگیرد تا کارها به خوبی انجام شود.

وی با بیان اینکه دولت توانسته برای خدمت گزاری در سراسر کشور افراد خوب و توانمندی را جمع کند، افزود : پتانسیل های بالقوه بسیاری درکشور وجود دارد که برای بالفعل کردن آنها باید کار و تلاش بیشتری صورت بگیرد .

وزیر ورزش و جوانان با رضایت بخش خواندن عملکرد مسوولان اداره کل استان گلستان گفت : راه زیادی در پیش داریم و برای رسیدن به مقصود و تاثیر گذاری بیشتر باید با جدیت به کارمان ادامه دهیم.

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم در حماسه بیست و دوم بهمن ماه از مسوولان خواست تا تلاش خود را برای خدمتگزاری به مردم دوچندان کنند .

عباسی عدالت گستری و محرومیت زدایی را از مهمترین اهداف و برنامه های دولت نام برد و افزود : افتتاح پروژه ها ورزشی جدید در سطح کشور در همین راستا صورت گرفته است .

وی درادامه با بیان اینکه جوانان از مهمترین و ارزشمندترین سرمایه های کشور هستند، شناسایی و بهره گیری از پتانسیل های آنها را مورد توجه قرار داد و گفت : ما موظف هستیم از این سرمایه ها به بهترین شکل استفاده کنیم .چرا که هرگونه کوتاهی در این زمینه راه را برای بهره برداری دشمنان باز می کند.

وزیر ورزش و جوانان از میادین ورزشی به عنوان فضایی مطمئن جایگاه برای رشد و پرورش قهرمانان و ورزشکاران آراسته به سجایای اخلاقی نام برد و در ادامه با اشاره به پتانسیل ها و استعدادهای موجود در گلستان جایگاه خوب ورزشکاران این استان را مورد توجه قرار داد وگفت: جوانان و ورزشکاران گلستانی نشان دادند که توانایی فتح بلندترین قله های افتخار جهان را دارند .

وی توسعه زیر ساختها را عامل رشد وتوسعه ورزش دانست و گفت: بخش عمده ای از ارتقای ورزش گلستان به ویژه در بخش زیرساختها ،به جدیت و پیگیری و پشتکار مسئولان استان بر می گردد که وظیفه خویش می دانم از این تلاشها قدردانی کنم.

عباسی با تاکید بر توسعه ورزش همگانی در سطح استان اظهار داشت: هر انسانی به طور طبیعی با زیاد شدن سن از قدرت فکر و جسم و بسیاری از توانمندیهای خدادادی او کاسته می شود ولی با ورزش درست ، علمی و به موقع می توان شادابی و سرزندگی را به در سنین بالا تضمنین نمود .

وزیر ورزش و جوانان رعایت اخلاق و توجه به ارزشها را در جامعه به ویژه فضای ورزش بسیار مهم خواند و با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص تحصیل ، تهذیب و ورزش اظهار داشت: باید میادین ورزشی را به میادین خودسازی ، شکوفایی و پرورش جوانان با اخلاق تبدیل کنیم .

عباسی از بانوان به عنوان موثرترین قشر جامعه نام برد و ادامه داد : بانوان ورزشکار ایرانی با رعایت عفاف و حجاب در میادین بین المللی ورزشی و کسب افتخار به دیگر کشورها به ویژه کشورهای مسلمان خط و مش جدیدی دادند و ثابت کردند که با رعایت حجاب اسلامی هم می توان افتخار آفرینی نمود .

منبع:پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گلستان

تاريخ  ارسال:دوشنبه 30 بهمن 1391 - 08:37

تعداد بازديد: 4

کد:30555-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.