FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

يكشنبه 27 آبان 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
در مراسم افتتاح پروژه های ورزشی استان گلستان
عباسی : میادین ورزشی باید عرصه شکوفایی جوانان با اخلاق باشند

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ظرفیتهای موجود در کشور در دو حوزه ورزش و جوانان گفت: دولت برای خدمت گزاری در سراسر کشور از افراد خوب و توانمندی بهره گرفته است.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

محمد عباسی که در مراسم افتتاح پروژه های ورزشی این استان سخن می گفت با تاکید بر اتحاد و همفکری برای اجرایی نمودن برنامه های دولت اظهار داشت : باید یک مجموعه متحد و مخلص شکل بگیرد تا کارها به خوبی انجام شود.

وی با بیان اینکه دولت توانسته برای خدمت گزاری در سراسر کشور افراد خوب و توانمندی را جمع کند، افزود : پتانسیل های بالقوه بسیاری درکشور وجود دارد که برای بالفعل کردن آنها باید کار و تلاش بیشتری صورت بگیرد .

وزیر ورزش و جوانان با رضایت بخش خواندن عملکرد مسوولان اداره کل استان گلستان گفت : راه زیادی در پیش داریم و برای رسیدن به مقصود و تاثیر گذاری بیشتر باید با جدیت به کارمان ادامه دهیم.

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم در حماسه بیست و دوم بهمن ماه از مسوولان خواست تا تلاش خود را برای خدمتگزاری به مردم دوچندان کنند .

عباسی عدالت گستری و محرومیت زدایی را از مهمترین اهداف و برنامه های دولت نام برد و افزود : افتتاح پروژه ها ورزشی جدید در سطح کشور در همین راستا صورت گرفته است .

وی درادامه با بیان اینکه جوانان از مهمترین و ارزشمندترین سرمایه های کشور هستند، شناسایی و بهره گیری از پتانسیل های آنها را مورد توجه قرار داد و گفت : ما موظف هستیم از این سرمایه ها به بهترین شکل استفاده کنیم .چرا که هرگونه کوتاهی در این زمینه راه را برای بهره برداری دشمنان باز می کند.

وزیر ورزش و جوانان از میادین ورزشی به عنوان فضایی مطمئن جایگاه برای رشد و پرورش قهرمانان و ورزشکاران آراسته به سجایای اخلاقی نام برد و در ادامه با اشاره به پتانسیل ها و استعدادهای موجود در گلستان جایگاه خوب ورزشکاران این استان را مورد توجه قرار داد وگفت: جوانان و ورزشکاران گلستانی نشان دادند که توانایی فتح بلندترین قله های افتخار جهان را دارند .

وی توسعه زیر ساختها را عامل رشد وتوسعه ورزش دانست و گفت: بخش عمده ای از ارتقای ورزش گلستان به ویژه در بخش زیرساختها ،به جدیت و پیگیری و پشتکار مسئولان استان بر می گردد که وظیفه خویش می دانم از این تلاشها قدردانی کنم.

عباسی با تاکید بر توسعه ورزش همگانی در سطح استان اظهار داشت: هر انسانی به طور طبیعی با زیاد شدن سن از قدرت فکر و جسم و بسیاری از توانمندیهای خدادادی او کاسته می شود ولی با ورزش درست ، علمی و به موقع می توان شادابی و سرزندگی را به در سنین بالا تضمنین نمود .

وزیر ورزش و جوانان رعایت اخلاق و توجه به ارزشها را در جامعه به ویژه فضای ورزش بسیار مهم خواند و با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص تحصیل ، تهذیب و ورزش اظهار داشت: باید میادین ورزشی را به میادین خودسازی ، شکوفایی و پرورش جوانان با اخلاق تبدیل کنیم .

عباسی از بانوان به عنوان موثرترین قشر جامعه نام برد و ادامه داد : بانوان ورزشکار ایرانی با رعایت عفاف و حجاب در میادین بین المللی ورزشی و کسب افتخار به دیگر کشورها به ویژه کشورهای مسلمان خط و مش جدیدی دادند و ثابت کردند که با رعایت حجاب اسلامی هم می توان افتخار آفرینی نمود .

منبع:پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گلستان

تاريخ  ارسال:دوشنبه 30 بهمن 1391 - 08:37

تعداد بازديد: 120

کد:30555-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.