FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

شنبه 2 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

پل معلق برای دوچرخه‌سواری بر فراز خودروها

محققان هلندی، موفق به طراحی پل شناوری برای عبور دوچرخه‌ها شده‌اند که علاوه بر حفظ جان دوچرخه سواران، هیچ گونه تداخلی با ترافیک خودروهای عبوری ایجاد نمی‌کند.


به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

مسیرهای ویژه دوچرخه در معابر و تقاطعات پر ترافیک، خطراتی برای رانندگان، دوچرخه سواران و حتی عابرانی که در حال تردداز دو سمت خیابان هستند، در پی دارد که مسیریابی مناسب را دچار مشکل می‌کند.

پروژه پل شناور یا معلق توسط محققان هلندی برای یکی از شلوغ ترین تقاطعات شهر آیندهون طراحی و ساخته شده است که در یک مسیر کاملا مجزا دوچرخه سواران را از خودروها تفکیک می کند.

پل شناور از طریق کابل های فولادی به یک پایه میانی محافظ به ارتفاع 69 متر متصل شده است؛ این پایه در مرکز تقاطع قرار داشته و تمام این مسیر ویژه دوچرخه سواران از بالای مسیر تردد خودروها عبور می‌کند.

پروژه پل شناور آیندهوون در تابستان 2012 تکمیل و آماده بهره برداری شد.منبع: ایسنا

تاريخ  ارسال:سه شنبه 1 اسفند 1391 - 09:44

تعداد بازديد: 264

کد:30560-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.