FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

جمعه 4 خرداد 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
در حاشیه برگزاری مراسم تقدیر از روابط عمومی های برتر ورزش و جوانان
عباسی: با هیچ فدراسیونی مشکل نداریم

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم تقدیر از برترین روابط عمومی های ورزش و جوانان گفت: ما هیچ مشکلی با فدراسیون کشتی نداریم و و از همه رشته های ورزشی حمایت می کنیم.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

محمد عباسی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اختلاف وزارت ورزش و جوانان با مسوولان فدراسیون کشتی اظهار داشت: فدراسیون کشتی طی چند ماه گذشته عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه داده است که در این میان می توان به نتایج کسب شده در المپیک و جام جهانی اشاره کرد.

وی در ارتباط با تصمیم مسوولان کمیته ملی المپیک در خصوص حذف کشتی از بازی های المپیک گفت: قبل از مسوولان رسمی فدراسیون ها در کشورها، افکار عمومی مخالفت خود را با این تصمیم اعلام کرده است و ما تا آخرین لحظه برای بقای کشتی در المپیک اقدامات لازم را به همراه چند کشور پیگیری می کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به خبرنگاران استعفای طالقانی و فتح الله زاده را رد کرد و گفت: تا کنون چیزی در این خصوص به دست من نرسیده و موضوعاتی از این دست همیشه در رسانه ها مطرح می شود.

محمد عباسی در ادامه درخصوص برترین فدراسیون سال گفت: در این ارتباط پاسخی نمی دهم،‌چرا که هریک از فدراسیون های ورزشی در حوزه های خود خوب عمل کرده اند.

وی همچنین در مورد مسایل مالی که در فدراسیون ها وجود دارد اذعان داشت: ما به همه فدراسیون ها اعلام کرده ایم با توجه به شرایط اقتصادی روز‌، صرفه جویی در هزینه ها را پیش گیرند تا بتوانیم مشکلات را با همراهی هم حل کنیم.

منبع: پایگاه خبری ورزش و جوانان

تاريخ  ارسال:سه شنبه 8 اسفند 1391 - 11:31

تعداد بازديد: 295

کد:30611-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.