FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

چهارشنبه 30 خرداد 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
مراسم تقدیر از برترین روابط عمومی های ورزشی؛
شهابی: روابط عمومی های ورزش و جوانان به جایگاه واقعی خود دست یافته اند

رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات وزارت ورزش و جوانان گفت: پس از سالها تلاش روابط عمومی های حوزه ورزش و جوانان در جایگاهی قرار گرفته اند که می توانند ادعا کنند به جایگاه واقعی خود در حوزه ورزش و جوانان دست یافته اند.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

اژدر شهابی که در مراسم تقدیر از برترین روابط عمومی های فدراسیونهای ورزشی ، ادارات کل ورزش وجوانان و مجموعه های ورزشی سخن می گفت ، ضمن قدردانی از تلاش یکساله روابط عمومی ها اظهارداشت : این تلاشها زمینه ساز اعتلای جایگاه شما عزیزان در وزارت ورزش وجوانان شده است.

وی حضور وزیر ورزش و جوانان در این مراسم را بیانگر این اهمیت دانست و گفت: باید با تلاش و جدیت ساختاری محکم از روابط عمومی ها را در حوزه ورزش وجوانان بنا کنیم .

رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات درادامه با مهم خواندن جایگاه روابط عمومی ها در حوزه های مختلف گفت: شما می توانید به عنوان مشاوری امین در ترسیم سیاست ها و تدوین برنامه ها نقش بسزایی ایفاء کنید .

وی در خصوص انتخاب برترینهای سال در حوزه روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت : کمیته ارزیابی در حوزه های مختلف براساس شاخصهای ارزیابی ، برترینها را معرفی کرد.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای تمامی مسوولان روابط عمومی ها گفت: امیدوارم در سالهای آتی شاهد بالندگی بیشتر روابط عمومی های زیرمجموعه وزارت ورزس وجوانان باشیم .

منبع: پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان

تاريخ  ارسال:سه شنبه 8 اسفند 1391 - 12:05

تعداد بازديد: 298

کد:30614-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.