FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 1 فروردين 1398

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
مراسم تقدیر از برترین روابط عمومی های ورزشی؛
شهابی: روابط عمومی های ورزش و جوانان به جایگاه واقعی خود دست یافته اند

رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات وزارت ورزش و جوانان گفت: پس از سالها تلاش روابط عمومی های حوزه ورزش و جوانان در جایگاهی قرار گرفته اند که می توانند ادعا کنند به جایگاه واقعی خود در حوزه ورزش و جوانان دست یافته اند.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

اژدر شهابی که در مراسم تقدیر از برترین روابط عمومی های فدراسیونهای ورزشی ، ادارات کل ورزش وجوانان و مجموعه های ورزشی سخن می گفت ، ضمن قدردانی از تلاش یکساله روابط عمومی ها اظهارداشت : این تلاشها زمینه ساز اعتلای جایگاه شما عزیزان در وزارت ورزش وجوانان شده است.

وی حضور وزیر ورزش و جوانان در این مراسم را بیانگر این اهمیت دانست و گفت: باید با تلاش و جدیت ساختاری محکم از روابط عمومی ها را در حوزه ورزش وجوانان بنا کنیم .

رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات درادامه با مهم خواندن جایگاه روابط عمومی ها در حوزه های مختلف گفت: شما می توانید به عنوان مشاوری امین در ترسیم سیاست ها و تدوین برنامه ها نقش بسزایی ایفاء کنید .

وی در خصوص انتخاب برترینهای سال در حوزه روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت : کمیته ارزیابی در حوزه های مختلف براساس شاخصهای ارزیابی ، برترینها را معرفی کرد.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای تمامی مسوولان روابط عمومی ها گفت: امیدوارم در سالهای آتی شاهد بالندگی بیشتر روابط عمومی های زیرمجموعه وزارت ورزس وجوانان باشیم .

منبع: پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان

تاريخ  ارسال:سه شنبه 8 اسفند 1391 - 12:05

تعداد بازديد: 212

کد:30614-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.