FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


کنفرانس خبری در فدراسیون دوچرخه سواری              افتخاری دیگر برای فدراسیون دوچرخه سواری              تیم ملی دوچرخه‌سواری به کشور بازگشت             حسین عسکری با اقتدار سهمیه مستقیم المپیک 2016 ریو را کسب کرد             دو مدال با ارزش دیگر بر گردن دوچرخه سواران ایران            

شنبه 9 اسفند 1393

کلام روز

كسي كه درخت شخصيت او نرم و بي عيب باشد، شاخ و برگش فراوان است. حضرت علی(ع)
No Doping
ليست ممنوعه 2014


» ليست داروهای ممنوعه 201
4
علیرغم تاکید اتحادیه جهانی دوچرخه سواری و دعوت رسمی (ACC)؛
عدم همکاری سفارت هند با رکابزنان ایرانی

علیرغم تاکید و تذکر اتحادیه جهانی دوچرخه سواری و دعوت رسمی کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا مبنی بر حضور رکابزنان کشورمان در رقابتهای قهرمانی آسیا، سفارت هند روادید رکابزنان ایرانی را صادر نکرده است.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابتهای جوانان، از 17 الی 27 اسفند ماه سال جاری در بخش های (بانوان، آقایان و زیر 23 سال مردان) و در مواد پیست و جاده و در سطح یک اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری (UCI)، به میزبانی کشور هندوستان و در شهر "دهلی نو" برگزار می شود.

علیرغم تاکید و تذکر اتحادیه جهانی (UCI) و دعوت رسمی کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا (ACC) مبنی بر حضور رکابزنان ملی پوش کشورمان در این دوره از رقابتهای قهرمانی آسیا، سفارت هند هنوز روادید حضور دوچرخه سواران ایرانی در این مسابقات را صادر نکرده است.

به منظور بر طرف کردن این مسئله و طی مکاتبات صورت گرفته بین مسئولان فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان با اتحادیه جهانی دوچرخه سواری (UCI) مقرر شد که رئیس این اتحادیه در نامه ای به دنبال رفع مشکل پیش آمده باشد.

در متن نامه "پت مک کوئید" رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به "شری سوشیلکو شینده" وزیر امور داخلی دولت هندوستان آمده است؛

طی تماس صورت گرفته از سوی فدراسیون دوچرخه سواری ایران با (UCI)، عنوان شد که تیم ملی این کشور برای حضور در رقابتها قهرمانی آسیا 2013 هندوستان با مشکل عدم صدور روادید از سوی کشور میزبان روبرو شده است.

همانگونه که مستحضرید سی و سومین رقابتهای دوره قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره مسابقات در رده سنی جوانان از تاریخ 7 لغایت 17 مارس 2013 در دهلی نو برگزار خواهد گردید.

برای حصول اطمینان از اینکه تیم این کشور می تواند در چنین رقابت مهمی شرکت کند، سپاسگذار خواهیم بود که نهایت تلاش خود را در خصوص صدور روادید ایران به منظور حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا به کار بگیرید.

دوچرخه سواران ایرانی همواره جزء بهترین رکابزنان هستند که فراهم نشدن حضور آنها در رقابتهای قهرمانی آسیا به دلیل عدم صدور روادید تاسف بار خواهد بود.
پیشاپیش خانواده بین المللی دوچرخه سواری از همکاری صمیمانه شما برای رفع این مشکل سپاسگذار خواهد بود.

گفتنی است: فدراسیون دوچرخه سواری کشور هندوستان با وجود فاصله زمانی چند روزه تا آغاز رقابتهای قهرمانی آسیا و علیرغم تذکر مسئولان اتحادیه جهانی دوچرخه سواری و کنفدراسیون آسیا تاکنون اقدام به صدور روادید برای رکابزنان 5 کشور ( ایران، چین، عراق، پاکستان و افغانستان) به منظور حضور در این مسابقات نکرده است.تاريخ  ارسال:شنبه 12 اسفند 1391 - 11:48

تعداد بازديد: 953

کد:30633-1393    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.