FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

پنجشنبه 22 آذر 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی








قمری:
تعلل در صدور روادید درخشش در رقابتهای روز نخست را کمرنگ کرد

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: تعلل در صدور روادید رکابزنان اعزامی کشورمان به رقابتهای قهرمانی آسیا هندوستان، فرصت درخشش در مسابقات روز نخست را کمرنگ کرد.

خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با بیان این مطلب افزود:

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در حالی از پنج شنبه هفدهم اسفند به میزبانی کشور هندوستان و در شهر دهلی آغاز می شود که متاسفانه به دلیل تعلل در صدور روادید رکابزنان اعزامی کشورمان به این دوره از رقابتها، شرایط حضور زودهنگام دوچرخه سواران به این مسابقات فراهم نشد.

وی گفت: پس از تلاش فراوان مسئولان فدراسیون روادید رکابزنان اعزامی کشورمان به این دوره از رقابتها، در آخرین ساعات روز گذشته صادر شد که با این وجود اولین گروه دوچرخه سواران ایرانی تنها با اختلافی چند ساعته تا قبل از شروع مسابقات به هند رسیدند.

قمری درباره سطح آمادگی دوچرخه سواران ملی پوش بیان کرد: خوشبختانه با پیگیری تمرینات مستمر و فراهم آوردن شرایط برگزاری تمرینات ملی پوشان در مناطق جنوبی کشور، رکابزنان کشورمان در سطح آمادگی مطلوبی قرار دارند که امیدوارم شرایط پیش آمده قبل از اعزام در درخشش آنها در این دوره از رقابتها تاثیر گذار نباشد.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری یادآور شد: البته تنها دغدغه ما از درخشش در مسابقات قهرمانی آسیا هندوستان منوط به روز نخست رقابتها است که با توجه به وضعیت جسمانی رکابزنان نباید در مسابقات این روز انتظار کسب بهترین نتایج را از آنها داشته باشیم.

گفتنی است: سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابتهای جوانان، از 17 الی 27 اسفند ماه سال جاری در بخش های (بانوان، آقایان و زیر 23 سال مردان) و در مواد پیست و جاده و در سطح یک اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری (UCI)، به میزبانی کشور هندوستان و در شهر "دهلی نو" برگزار می شود.

در این دوره از رقابتها، رکابزنان از تاریخ هفدهم الی بیست و یکم اسفند ماه در مواد پیست و از تاریخ 23 الی 27 در مواد جاده با یکدیگر به رقابت می پردازند.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 16 اسفند 1391 - 14:03

تعداد بازديد: 125

کد:30668-1397



    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.