FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 27 دي 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
وزیر ورزش و جوانان:
دشمن گمان می کند جوانان امروز با نسل انقلاب گسیختگی نسلی دارند

وزیر ورزش و جوانان گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران گمان می کنند جوانان امروز ما با نسل انقلاب گسیختگی نسلی دارند.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

محمدعباسی در مراسم افتتاحیه اعزام سراسری اردوهای راهیان نور و اردوهای گردشگری وزارت ورزش و جوانان که در استان البرز برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: جامعه غرب این تصور اشتباه را همیشه داشته است و به همین دلیل در دوران هشت سال دفاع مقدس از صدام حمایت می کرد. البته به لطف خدا این گمان اشتباه، پاسخی خلاف نظر دشمنان داشته است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: زندگی بزرگان دفاع مقدس توام با آموزه های ارزشمندی است. درک و ترسیم زوایای چشمه جوشان عزت بزرگان و شهیدان دوران جنگ تحمیلی تنها با اتصال دل نتیجه می دهد و فهم تمامی ابعاد دفاع مقدس و ایثار و پایداری تنها در شرایط خاص امکان پذیر است.

عباسی تصریح کرد: خانواده شما جوانان هزینه های بسیاری را برای حفظ و تداوم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صرف کرده اند که در نهایت به تربیت نسل عزیز و جوان کشورمان انجامیده است. باید توجه داشت که دشمنان بعد از جنگ تحمیلی سعی دارند حملات خود را در قالب جنگ نرم و تهاجم فرهنگی ادامه دهند و جوانان این سرزمین را مورد هدف قرار می دهند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به نقش نسل جوان در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی خطاب به جوانان شرکت کننده در اردوهای راهیان نور و گردشگری هویتی گفت: این شما جوانان هستید که در مسیر قرار گرفته اید و باید سعی کنید از ارزش های سربازان میهن با نثار جان خود دفاع کنید. شما می تواندی از جهات مختلف دفاع از میهن اسلامی را مورد ارزیابی و تحقیق قرار دهید هر چند نمی توان هر آنچه در قلب و روح بزرگان جاری بوده است را درک کرد.

شایان ذکر است اعزام سراسری جوانان عضو سازمان های مردم نهاد به اردوهای راهیان نور و اردوهای گردشگری هویتی به صورت ویدئو کنفرانس در یازده استان کشور، توسط وزیر ورزش و جوانان فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. همچنین از نمایندگان سازمان های مردم نهاد فعال استان البرز تقدیر به عمل آمد.

منبع: پایگاه خبری ورزش و جوانان

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 23 اسفند 1391 - 09:46

تعداد بازديد: 115

کد:30719-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.