FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


یوسف پولاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان ایلام              آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان             قهرمانی فرح بخشیان در مسابقه جایزه بزرگ فارس              آغاز اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت و نیمه استقامت              مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.             

چهارشنبه 20 آذر 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
دارنده طلای قهرمانی آسیا:
ایران شایسته حضور درقله های دوچرخه سواری است

دارنده نخستین مدال طلای کاروان دوچرخه سواری ایران در سی و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا گفت:جوانان ایرانی شایستگی حضور درقله های دوچرخه سواری جهان را دارند.

علی خادمی که در چهارمین روز رقابت های بخش جاده این دوره ازمسابقات در ماده استقامت زیر 23 سال مسافت 140 کیلومتری نخستین مدال طلای کاروان ورزشی ایران در این مسابقات را به گردن آویخت افزود : دریافت این مدال افتخار مدیون و مرهون دعاهای مردم و بدرقه آنان است و مدال طلای من متعلق به همه مردم ایران است.

دوچرخه سواری طلایی کرمانی کشورمان گفت: به رغم برخی کمبود ها درمقایسه با دیگر تیم های خارجی دراین مسابقات جوانان و ملی پوشان ایرانی با تلاش و اراده آهنین نشان دادند که شایستگی حضور دررده بالای دوچرخه سواری درجهان را دارند.

وی گفت: این مسابقات در سطح خوبی برگزار شد و برای آمادگی دراین مسابقات بیش از یک ماه دراردو بوده و تمرینات بسیاری سختی را انجام داده است .

مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری ایران نیز در خصوص مسابقات امروز گفت: امروز آخرین روز از مسابقات آسیایی بوده و تیم ایران شامل مهدی سهرابی ، حسین ناطقی ، آروین معظمی گودرزی و حامد جنت در رشته استقامت جاده ای دراین مسابقات حضور خواهند یافت.

مصطفی چایچی افزود: امیدواریم در روز آخر نیز ملی پوشان کشورمان بتوانند نتیجه شایسته ای کسب کنند.

سی وسومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابت های جوانان، از 17 تا 27 اسفند در بخش های (زنان و مردان و و زیر 23 سال مردان) در شهر دهلی نو درحال برگزاری است .

منبع: ایرنا

تاريخ  ارسال:يكشنبه 27 اسفند 1391 - 10:01

تعداد بازديد: 24

کد:30743-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.