FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
در پیامی به مناسبت فرا رسیدن سال نو
دکتر عباسی : قدردان تلاش های خانواده بزرگ ورزش و جوانان هستم

محمد عباسی در پیامی به جامعه ورزش و جوانان ، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو ، ابراز امیدواری کرده است که دستاوردها و افتخارات بدست آمده در سال 91 در سال جدید نیز همچنان تداوم یابد.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

وزیر ورزش و جوانان درپیام تبریک خود به مناسیت فرا رسیدن سال نو ، از تلاش و کوشندگی جوانان و قهرمانان شایسته کشورمان در خلق حماسه هایی ماندگار در عرصه های جهانی و المپیک قدردانی کرده و ابراز امیدواری کرده است که در سایه فضل الهی ، رهنمودهای حکیمانه رهبری فرزانه انقلاب اسلامی و تلاش خستگی ناپذیر مربیان ، ورزشکاران و جوانان این مرز و بوم ، دامنه این دستاوردها و موفقیت ها در سال 92 نیز تداوم یابد.

محمد عباسی در پیام خود با اشاره به حضور تاریخی ورزشکاران ایران در بازیهای المپیک و پارالمپیک لندن ، اضافه کرده است : قهرمانان و ورزشکاران ایران همواره ثابت کرده اند که در سایه ایمان بالای خویش و توکل به ائمه اطهار (ع) قادر به انجام هر کار سختی هستند . جدا از مردان ایران که در این بازیها ؛ درخشان ظاهر شدند ، بانوان ورزش ایران نیز با حجاب برتر خویش و رعایت موازین اسلامی در بازیهای المپیک و پارالمپیک ، حضوری ماندگار و موفق از خود بر جای گذاشتند تا این رفتار متین و زیبنده بانوان ورزش ایران ، در سطح جهانی بازتابی گسترده داشته باشد .

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به توفیق دیدار جامعه ورزش با رهبر معظم انقلاب در آخرین روزهای سال 91 ، اضافه نموده است : خدای بزرگ را از بابت توقیق این دیدار شاکرم و وظیفه خویش می دانم ضمن قدردانی از سخنان حکیمانه رهبری معظم ، اعلام نمایم که به فضل الهی جامعه ورزش و جوانان در سال 92 با شدت و قدرت بیشتری در راه تحقق منویات معظم له به جلو حرکت خواهند کرد و زمینه ای را فراهم خواهند ساخت تا دل رهبری ، مسوولان گرانقدر نظام و مردم سرافراز کشور عزیزمان ، از توفیقات فرزندان خویش در عرصه های جهانی شاد شود .

وزیر ورزش و جوانان همچنین در پیام نوروزی خود ابراز امیدواری کرده است که تیم ملی فوتبال ایران در ادامه بازیهایش در انتخابی جام جهانی 2014 برزیل ، موفق عمل کرده و با شایستگی جواز حضور در این رقابت ها را بدست آورد .

دکتر محمد عباسی در پایان پیام نوروزی خویش تصریح کرده است : اینجانب وظیفه خویش می دانم از تلاش ها و زحمات تک نک اعضای جامعه ورزش و جوانان در سراسر کشور اغم از همکاران ستادی ،ادارات کل استان ها ، فدراسیون ها و هیات های ورزشی قدردانی نموده و برای این خانواده بزرگ در سال جدید آرزوی سلامت ، توفیق و بهروزی نمایم . در خاتمه باید تاکید کنم که همه باید تلاش کنیم در زمینه اخلاق و اخلاق گرایی ، پرهیز از حاشیه ها و عوامل بازدارنده حرکت های توسعه ای ورزش ، گام های اساسی به جلو برداریم که قطعا اگر چنین شود ورزش ایران روزهای روشن تری را پیش روی خود خواهد دید .

منبع: پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 30 اسفند 1391 - 22:58

تعداد بازديد: 279

کد:30755-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.