FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 1 فروردين 1398

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
دوچرخه سوار ایرانی حامل پیام حفاظت از محیط زیست وارد توکیو شد

ˈیاور صمدیˈ پس از عبور از 19 کشور اروپایی و آسیایی قصد دارد در آخرین مرحله سفر خود پیام جمهوری اسلامی ایران را برای حفاظت از محیط زیست، کاهش آلودگی هوا و ترافیک شهری و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری برای داشتن جهانی پاک به مردم و مسئولان توکیو تسلیم نماید.


به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

این ورزشکار 45 ساله اردبیلی سفر خود را با شعار جهانی ˈحمایت و حفاظت از محیط زیست شهرداری تهران و ترویج فرهنگ دوچرخه سواریˈ از اردبیل آغاز کرده و پس از عبور از جمهوری آذربایجان، گرجستان، روسیه، استونی، فنلاند، سوئد، دانمارک، آلمان، هلند، بلژیک، سوییس و فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، یونان، ترکیه، هندوستان، مالزی و اندونزی اکنون در انتهای مسیر خود در ژاپن بسر می‌برد.

این ورزشکار آذری روز پنجشنبه در توکیو با سفیر جمهوری اسلامی ایران دیدار و به ارائه اهداف و دستاوردهای خود در این سفر پرداخت.

ˈرضا نظر آهاری ˈ سفیر ایران از تلاش و اراده آهنین این ورزشکار برای انتقال پیام ملت ایران به مردم ژاپن قدردانی کرد و خواستار حمایت همه جانبه از کسانی که در راه اعتلای نام ایران و ایرانی همت می گمارند، شد.

صمدی بعد از دیدار با سفیر ایران با هماهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران توانست با مسئولین فدراسیون دوچرخه سواری ژاپن دیدار و پیام ملت ایران را به آنها تقدیم کند.


ˈاوشیماˈ، معاون فدراسیون دوچرخه سواری ژاپن ضمن تجلیل از اقدام شایسته این ورزشکار ایرانی برای وی آرزوی سلامتی کرد.

یاور صمدی قصد دارد بعداز دیدار با مسئولین شهرداری توکیو ، برای انتقال پیام مردم ایران به شهرهای دیگر ژاپن شامل ˈاساکاˈ ، ˈناگویاˈ و ˈ کیوتوˈ سفر کند.

صمدی در مورد دلیل انتخاب توکیو به عنوان آخرین مقصد نهایی مسیر خود اظهار داشت: از قاره اروپا، کشور اسپانیا را که یکی از غربی ترین کشورهای قاره سبز است بعنوان آخرین مقصد انتخاب نموده بود و از قاره پهناور و کهن آسیا نیز کشور ژاپن را از دورترین و شرقی ترین کشور آسیایی برای انتقال پیام انتخاب نموده است.

وی افزود: از اول مهرماه سال گذشته با حمایت شهرداری منطقه 19 تهران و شهرداری اردبیل توانسته سفرش را با دوچرخه از آذربایجان آغاز و در ژاپن به پایان رساند.

او از همکاری وزارت امور خارجه و فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران، سازمان شهرداری های کشور، شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل که در انجام این حرکت نقش بسزایی داشتند، تقدیر نمود.

دوچرخه سوار ایرانی اظهار داشت به تنهایی توانسته بعد از پشت سر گذاشتن موانع متعدد و مشکلات ناشی از سردی هوا و بارش برف و باران در فصل پائیز و زمستان پیام صلح و دوستی ایرانیان را در آسیا و اروپا منتقل نماید و قصد دارد پس از دوره جاری سفرهایش، برنامه های جدیدی را اجرا نماید.


منبع: ایرنا

تاريخ  ارسال:شنبه 10 فروردين 1392 - 23:11

تعداد بازديد: 284

کد:30762-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.