FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

پنجشنبه 31 مرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید









365 روز تلاش دوچرخه سواری ایران در یک نگاه

سال 1391 سالی پر افتخار برای دوچرخه سواری ایران بود که از جمله آن می توان به میزبانی نخستین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا و تداوم کرسی نشینی مسئولان فدراسیون کشورمان در کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا اشاره کرد.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

سال 1391 همانند سنوات گذشته، با افتخارات بیشماری برای دوچرخه سواری کشورمان همراه بود.

میزبانی نخستین دوره رقابتهایی همچون ( مسابقات بین المللی کوهستان جام آبیدر و جام باشگاه های آسیا در مواد پیست) به کلکسیون افتخارات فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان در اضافه شد.

انتخاب فدراسیون کشورمان به عنوان میزبان دومین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا در مواد پیست، راه اندازی بانک اطلاعات دوچرخه سواری ایران در بخش های مدال آوران، مربیان و داوران و کسب عنوان سایت برتر توسط روابط عمومی فدراسیون برای دومین سال پیاپی در ارزیابی عملکرد اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان از دیگر افتخارات دوچرخه سواری درسال 91 بود.



- انتخاب خسرو قمری به عنوان ریاست فدراسیون

مجمع انتخاباتی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری دوم شهریور در هتل المپیک تهران با حضور خسرو قمری و سید علی اصغر رضوی به عنوان کاندیدای احراز سمت ریاست فدراسیون برگزار شد که در پایان خسرو قمری با اخذ 40 رای از 42 آرای مواخذه برای چهار سال به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد.

همچنین علی اصغر رضوی نیز 2 رای را به خود اختصاص داد.



- برگزاری مجمع سالیانه و عمومی

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون بیست و ششم آذر، با حضور حمید سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری، احمد گواری مدیر کل امور مشترک فدراسیون های ورزشی، نماینده کمیته ملی المپیک و روسای هیئت های دوچرخه سواری برگزار شد.



- کسب عنوان سایت برتر برای دومین سال پیاپی

با ارزیابی عملکرد سال 91 روابط عمومی فدراسیون های ورزشی از سوی اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون دوچرخه سواری برای دومین سال پیاپی مفتخر به احراز عنوان سایت برتر گردید.



- راه اندازی بانک اطلاعات دوچرخه سواری ایران

در سال 1391 بانک اطلاعات دوچرخه سواری ایران برای اولین بار در بخش های مدال آوران، مربیان و داوران راه اندازی شد و هم اکنون بیش از 2000 نفر عضو این بانک هستند.







میزبانی رویداد های بین المللی؛

- بیست و هفت سال تداوم در برگزاری معتبرترین تور بین المللی قاره کهن؛

بیست و هفتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان از 22 اردیبهشت ماه در شش مرحله و در مجموع مسافت 928 کیلومتر با شعار "پاک پیروز شو" به میزبانی سه استان ( آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل) برگزار شد.

در این دوره از رقابتها رکابزنان 13 تیم خارجی و 6 تیم داخلی (تیم حرفه ای آندولسیای اسپانیا ، تیم نیمه حرفه ای آستانا قراقستان ، تیم نیمه حرفه ای ISD Lampre اواکراین ، تیم نیمه حرفه ای کونیا ترکو شکر اسپور ترکیه ، تیم نیمه حرفه ای OCBC سنگاپور ، تیم نیمه حرفه ای SCS آلمان ، تیم نیمه حرفه ای دوکلای جمهوری چک ، تیم نیمه حرفه ای Atacama پاراگوئه ، تیم نیمه حرفه ای سورن ازبکستان ، تیم BAYERN آلمان ، تیم رجیونال هلند ، تیم برسیا اسپور ترکیه ، تیم Colossi Miche اندونزی ، تیم PlanB استرالیا ، تیم نیمه حرفه ای پتروشیمی تبریز ، تیم نیمه حرفه ای دانشگاه آزاد ، تیم نیمه حرفه ای مس کرمان ، تیم ملی ازبکستان ، تیم ملی سوریه ، تیم منتخب اردبیل و تیم علوم پزشکی آذربایجان غربی) پا به رکاب شدند.

در پایان رقابت شش روزه رکابزنان در این دوره از تور آذربایجان، و در رده بندی تیمی مجموع شش مرحله تور؛
پتروشیمی تبریز با زمان 69 ساعت و 40 دقیقه و 56 ثانیه با اقتدار بر سکوی قهرمانی ایستاد، دانشگاه آزاد با زمان 69 ساعت و 41 دقیقه و 25 ثانیه مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم حرفه ای "آندولسیای اسپانیا" با زمان 69 ساعت و 42 دقیقه و 40 ثانیه سوم شد.

در رده بندی انفرادی مجموع شش مرحله تور نیز؛ " خاویر رامیرز " از تیم"آندولسیای" اسپانیا با زمان 23 ساعت و 12 دقیقه و 41 ثانیه پیراهن طلایی را از آن خود کرد، عباس سعیدی تنها از تیم دانشگاه آزاد با زمان 23 ساعت و 13 دقیقه و 24 ثانیه مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و حسین عسگری از تیم پتروشیمی تبریز با زمان 23 ساعت و 13 دقیقه و 51 ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.









- رقابت رکابزنان در نخستین دوره مسابقات بین المللی کوهستان در آبیدر کردستان؛

نخستین مرحله مسابقات دوچرخه سواری بین المللی کوهستان جام "آبیدر" از پنجم مهر به مدت دو روز به میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان کردستان و در شهرستان سنندج با حضور تیم های داخلی ( ترافیک تهران، همدان، کردستان الف و ب، قزوین، اصفهان و سیستان و بلوچستان) و تیم های خارجی (لبنان، تیم باشگاهی "زابژک" اسلووانی و گرجستان) برگزار شد.

در رقابتهای ماده کراس کانتری؛ پرویز مردانی از تیم ترافیک تهران به مقام قهرمانی دست یافت، فرزاد خدایاری از هیئت دوچرخه سواری سنندج دوم شد و یوسف سیف زاده از هیئت دوچرخه سواری آذربایجان شرقی بر سکوی سوم ایستاد.

در مسابقات ماده دانهیل: حسین زنجانیان از تیم ترافیک تهران به مقام قهرمانی دست یافت،آندره جازبیک از تیم باشگاهی "زابژک" اسلووانی دوم شد و طاها قابلی از تیم ترافیک تهران بر سکوی سوم ایستاد.








- گرامیداشت 10 هزار شهید شمال کشور با برگزاری تور مازندران؛

نوزدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران (یادواره ده هزار شهید استان مازندران) از شنبه هفتم مهر با حضور 65 رکابزن و به مدت 5 روز و در پنج مرحله و مجموع مسافت 417 کیلومتر برگزار شد.

دراین دوره از رقابتها 8 تیم خارجی (ازبکستان، ارمنستان، آذربایجان، قزاقستان، مالزی، سوریه، تایلند، ترکمنستان) و6 تیم داخلی (کاشی پرسپولیس یزد، پتروشیمی تبریز، هیئت بروجرد، ترافیک تهران، نوسازی مدارس مازندران و هیئت دوچرخه سواری مازندران) حضور داشتند.

در رده بندی تیمی مجموع پنج مرحله تور :قزافستان با زمان 33 ساعت و 55 دقیقه و 42 ثانیه اول شد، پتروشیمی تبریز با زمان 34 ساعت و 53 دقیقه و 24 ثانیه مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و ازبکستان با زمان 34 ساعت و 13 دقیقه و 33 ثانیه سوم شد.

در رده بندی انفرادی مجموع پنج مرحله تور :"کریل مردوسنس" از قزاقستان با زمان 11 ساعت و 16 دقیقه و 38 ثانیه قهرمان شد، داریوش اسماعیل زاده از تیم پتروشیمی تبریز با زمان 11 ساعت و 16 دقیقه و 40 ثانیه مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و محمدرضا شریفی از تیم ترافیک تهران با زمان 11 ساعت و 18 دقیقه و 3 ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.






- نخستین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا در مواد پیست؛

نخستین دوره رقابتهای دوچرخه سواری جام باشگاه های آسیا در مواد پیست، از 29 مهر الی یکم آبان در حالی به میزبانی کشورمان و در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، پاول اسکورک لهستانی را به عنوان سرداور و ناظر خود برای حضور در این مسابقات معرفی کرده بود.

در این دوره از رقابتها رکابزنان 3 تیم داخلی ( پیشگامان کویر یزد، دانشگاه آزاد و پتروشیمی تبریز) 10 تیم باشگاهی از کشورهای( چین تایپه، چین، تیم های آستانا و پیست قزاقستان، ژاپن، هندوستان، مالزی، قطر، ازبکستان و هنگ کنگ) در مواد ( اسپرینت، تیم اسپرینت، کایرین، یک کیلومتر، اسکرچ، مدیسون، تعقیبی انفرادی، تعقیبی تیمی، دورامتیازی و اومنیوم) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان رقابت سه رکابزنان، تیم های ( پیشگامان کویر یزد با 1017 امتیاز، دانشگاه آزاد با 6/722 امتیاز و پتروشیمی تبریز با 5/502 امتیاز) به ترتیب بر سکوی های نخست این مسابقه قاره کهن ایستادند.

همچنین تیم های (هولی برادر چین با 498 امتیاز، پیست آستانا با 365 امتیاز، سایکلو چنل توکیو با 230 امتیاز، مالزی با 5/221 امتیاز، ازبکستان با 194 امتیاز، هنگ کنگ با 175 امتیاز، چین تایپه با 129 امتیاز، هندوستان با 112 امتیاز، قطر با 83 امتیاز و قزاقستان با 18 امتیاز) به ترتیب رده های چهارم تا سیزدهم را به خود اختصاص دادند.









حضور در رویداد های برون مرزی:

- مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا کوهستان:

هجدهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و چهارمین دوره مسابقات در رده سنی جوانان در رشته کوهستان از شنبه 20 مهر به مدت دو روز و در دو بخش بانوان و آقایان و به میزبانی کشور لبنان برگزار شد.

در این دوره از رقابتها تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان در بخش مردان با ترکیب (پرویز مردانی، یوسف سیف زاده، فراز شکری، محسن رمضانی، امین تاکندی، امین نجفی، حسین زنجانیان و طاها قابلی) به عنوان رکابزن، حسن صدوقی راد به عنوان مربی، محمد کمیجانی به عنوان سرپرست و آهاب احمدی به عنوان رئیس کمیته کوهستان حضور داشت.

در رقابتهای ماده دانهیل این دوره از مسابقات، حسین زنجانیان نماینده کشورمان علی رغم زمین خوردن و آسیب دیدگی با هزارم ثانیه اختلاف نسبت به نفر سوم، مقام چهارم را از آن خود کرد.

دراین ماده دو رکابزن ژاپن مقام های اول وسوم را از آن خود کرده بود و دوچرخه سوار سنگاپور بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

در مسابقات ماده کراس کانتری نیز دو رکابزن ژاپن به ترتیب مقام های اول و دوم را به خود اختصاص دادند و دوچرخه سوار قزاقستان بر سکوی سوم ایستاد.

در این ماده ( پرویز مردانی، فراز شکری، محسن رمضانی و حسین سیف زاده ) رکابزنان کشورمان به ترتیب رده های ( یازدهم، دوازدهم، سیزدهم و پانزدهم) را به خود اختصاص دادند.






- بازی های المپیک 2012 لندن:

سی امین دوره رقابتهای المپیک از تاریخ 3 الی 21 مرداد در 26 رشته ورزشی به میزبانی کشور انگلستان و در شهر لندن برگزار شد.

پس از بررسی و عملکرد رکابزنان کشورمان از سوی فدراسیون دوچرخه سواری، مهدی سهرابی از استان زنجان و امیر زرگری از استان مرکزی درماده استقامت جاده و علیرضا حقی از استان البرز در ماده تایم تریل به عنوان ملی پوشان کشورمان برای حضور در المپیک انتخاب شدند.

رقابتهای دوچرخه سواری این دوره از مسابقات المپیک در دو بخش پیست و جاده از تاریخ 6 الی 16 مرداد سال گذشته برگزار گردید که با توجه به کسب سه سهمیه این رقابتها در بخش جاده، رکابزنان کشورمان در تاریخ 6 الی 7 مرداد ماه سال جاری در ماده استقامت جاده به مسافت 250 کیلومتر و در مسیر "The mall" و در تاریخ 10 مرداد ماه در ماده تایم تریل انفرادی به مسافت 44 کیلومتر و در مسیر " Hampton Court Palace- Hampton Court Road " با نمایندگان کشورهای دیگر به رقابت خواهند پرداختند.


در ماده استقامت :

Alexandr Vinokurov از قزاقستان با زمان5 ساعت و 45 دقیقه و47 ثانیه به مقام قهرمانی دست یافت مدال طلای این ماده را به گردن آویخت، "URAN URAN Rigoberto" با زمان مشابه با نفر اول مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد وKRISTOFF Alexander با زمان 5 ساعت و 46 دقیقه و 5 ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.

همچنین در این ماده مهدی سهرابی نماینده کشورمان رده صد و سیزدهم را به خود اختصاص داد وامیر زرگری دیگر نماینده کشورمان به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا در کیلومتر 90 مسابقه و علیرضا حقی نیز به دلیل آسیب دیدگی پس از طی مسافت 153 کیلومتر،از حضور در ادامه رقابتها محروم شد.

در ماده تایم تریل:

'بردلی ویگینز' بریتانیایی قهرمان رقابت ‌های توردو فرانس با زمان 50 دقیقه و 39 ثانیه و 54 صدم ثانیه اول شد و به مدال طلا دست یافت.

'تونی مارتین' آلمانی با زمان 51 دقیقه و 21 ثانیه و 54 صدم ثانیه دوم شد و 'فرام كریستوفر' از بریتانیا با زمان 51 دقیقه و 47 ثانیه و 87 صدم ثانیه به مدال برنز دست یافت.

همچنین در این ماده علیرضا حقی نماینده کشورمان با ثبت زمان 57 دقیقه و 41 ثانیه و 44 صدم ثانیه رده سی و ششم را به خود اختصاص داد.







- مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا 2013 هندوستان:

سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابتهای جوانان، از 17 الی 27 اسفند ماه سال جاری در بخش های (بانوان، آقایان و زیر 23 سال مردان) و در مواد پیست و جاده و در سطح یک اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری (UCI)، به میزبانی کشور هندوستان و در شهر "دهلی نو" برگزار شد.

(محمود و محمد پراش، حسنعلی ورپشتی، فرزین عرب، علیرضا حقی، بهنام خلیلی خسروشاهی، حسین ناطقی، محمد مهدی صالحی، مهدی عبادالهی، محمد رجبلو، آروین معظمی گودرزی، حامد عبادی، سید موسی مصطفوی، مهدی سهرابی، حامد جنت و علی خادمی) ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری 17 نفره کشورمان در بخش آقایان را در این دوره از رقابتها تشکیل می دادند.

همچنین زهرا خسروشاهی به عنوان تنها بانوی رکابزنان کشورمان در این دوره از مسابقات پا به رکاب شد.

تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان پس از حضور در این مسابقات موفق به کسب، یک مدال طلا در ماده استقامت جاده توسط علی خادمی، (4 نقره در مواد کایرین، اسکرچ، 200 متر و استقامت جاده توسط محمود پراش، حسین ناطقی، حسنعلی ورپشتی و آروین معظمی گودرزی) و (4 برنز در مواد دورامتیازی، چهارکیلومتر تعقیبی انفرادی، مدیسون و تایم تریل توسط محمد رجبلو، علیرضا حقی و مهدی عبادالهی)شدند.

در حاشیه برگزاری این رقابتها، اصغر خالقی دبیر فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان به عنوان رئیس کمیته تریال آسیا انتخاب شد.







- رقابتهای لیگ های دوچرخه سواری در مواد کورسی و در بخش آقایان و بانوان


بنا بر تصمیم مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ ، رقابتهای لیگ های دوچرخه سواری به صورت مجزا در دو بخش پیست و جاده برگزار شد.


براین اساس؛

در رقابتهای لیگ برتر و در مواد پیست؛ در مجموع مسابقات سه مرحله لیگ تیم های (پیشگامان کویر یزد با 3648 امتیاز، دانشگاه آزاد با 3277 امتیاز، پتروشیمی تبریز با 3198 امتیاز) به ترتیب رده های نخست این رقابتها را به خود اختصاص دادند.





در رقابتهای لیگ برتر و مواد جاده ؛در مجموع مسابقات سه مرحله، تیم های( دانشگاه آزاد با 1085 امتیاز، پیکان تهران با 683 امتیاز و مس کرمان با 620 امتیاز) به ترتیب مقام های نخست جدول رده بندی این مسابقات را به خود اختصاص دادند.



مسابقات لیگ جوانان و در مواد پیست؛ در مجموع رقابتهای سه مرحله، تیم های ( کاشی پرسپولیس یزد با 4171 امتیاز، تیم ترافیک تهران با 3103 امتیاز و تیم پتروشیمی تبریز با 2961 امتیاز) به ترتیب مقام های نخست جدول رده بندی را از آن خود کردند.

مسابقات لیگ جوانان و در مواد جاده؛ در مجموع دو مرحله رقابتهای لیگ سکوهای برتر به ترتیب به تیم های، (کاشی پرسپولیس یزد با 623 امتیاز، پتروشیمی تبریز با 427 امتیاز و هیئت بروجردبا 389 امتیاز) تلعق گرفت.



رویداد های مواد پیست لیگ دسته یک ؛ در این دوره از مسابقات نیز براساس جدول رده بندی مجموع دو مرحله رقابتهای لیگ، تیم های (موسسه مالی و اعتباری کارسازان آینده با 1828 امتیاز، پدافند هوایی با 1351 امتیاز و پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند با 1153 امتیاز)به ترتیب رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

رویدادهای مواد جاده لیگ دسته یک؛ در رده بندی تیمی مجموع دو مرحله مسابقات، تیم های (آذرمیشو مرند با 489 امتیاز،کارسازان آینده با 436 امتیاز و پدافند هوایی با 353 امتیاز) به ترتیب سکوهای نخست جدول رده بندی مجموع دو مرحله این رقابتها را به خود اختصاص دادند.






رقابتهای لیگ بانوان: در این دوره از مسابقات رکابزنان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در مواد پیست و جاده با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛
در رده سنی جوانان؛ تیم های ( دبیری تبریز با 2182 امتیاز، پاسارگاد تهران با 1855 امتیاز و همدان با 1833 امتیاز) سکوهای نخست را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی بزرگسالان؛ تیم های (ترافیک تهران با 2772 امتیاز، پاسارگاد تهران با 2250 امتیاز و همدان با 2205 امتیاز) سکوهای نخست را از آن خود کردند.







- رقابتهای لیگ دوچرخه سواری در مواد کوهستان:

در مسابقات لیگ کوهستان سال 1391 نیز رکابزنان به صورت مجزا در مواد دانهیل و کراس کانتری پا به رکاب شدند.

که بر این اساس؛

در بخش آقایان و در مواد دانهیل : در این دوره از مسابقات نیز دوچرخه سواران در سه مرحله با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛ (تیم ترافیک تهران (الف) با 260 امتیاز، تیم مقاومت همدان (الف) با 160 امتیاز و تیم ترافیک تهران (ب) با 109 امتیاز) به ترتیب مقام های نخست جدول رده بندی تیمی این ماده را از آن خود کردند.

در بخش آقایان و در ماده کراس کانتری: در این دوره از رقابتها نیز رکابزنان در سه مرحله با یکدیگر به رقابت پرداختند که در رده سنی بزرگسالان تیم های(تیم ترافیک تهران (الف) با 242امتیاز، تیم هیئت بیجار با 175امتیاز و تیم حمل و نقل بهشهر با 141امتیاز) و در رده سنی جوانان تیم های (هیئت دهگلان با 227امتیاز، تیم کندوان چالوس(الف) با 164امتیاز و تیم مقاومت همدان با 135امتیاز) به ترتیب اول تا سوم شدند.







- مسابقات قهرمانی کشور:

با برگزاری سومین دوره رقابتهای قهرمانی کشور تریال در تیرماه، در رده بندی تیمی بخش 20 اینچ و در کلاس 2 ( جوانان )؛ استان های (اصفهان با 310 امتیاز، مازندران با 310 امتیاز و استان همدان با 300 امتیاز) به ترتیب رده های اول تا سوم را در اختیار گرفتند گرفتند.

در این بخش و در رده سنی بزرگسالان؛ استان های (تهران با 290 امتیاز، استان قزوین با 210 امتیاز و استان همدان با 180 امتیاز) به ترتیب بر سکوی های اول تا سوم ایستادند.







قهرمانی کشور کورسی بزرگسالان در مواد جاده نیز با تصاحب سکوهای برتر توسط تیم های ( آذربایجان شرقی با 297 امتیاز، استان اصفهان با 223 امتیاز و استان مرکزی با 213 امتیاز) برگزار شد.


در مسابقات قهرمانی کشور امید در مواد جاده نیز سکوهای برتر به ترتیب به تیم های ( استان زنجان با 291 امتیاز، استان آذربایجان شرقی با 211 امتیاز و استان تهران با 170 امتیاز) تلعق گرفت.

رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی کشور بزرگسالان و امید در مواد پیست با برتری تیم های (زنجان با 904 امتیاز، کرمان با 592 امتیاز و تهران با 574 امتیاز) در جدول رده بندی مسابقات به کار خود پایان داد.






مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور کوهستان در سال 1391 در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد و تیم های (کردستان (الف) با 152 امتیاز، استان همدان با 117 امتیاز و استان سیستان و بلوچستان با 110 امتیاز) در رده سنی جوانان و تیم های ( استان تهران با 270 امتیاز، استان آذربایجان شرقی با 257 امتیاز و استان قزوین با 225 امتیاز) در رده سنی بزرگسالان موفق به کسب سکوهای قهرمانی شدند.

با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کوهستان بانوان استان های(فارس با 115 امتیاز، کردستان با 113 امتیاز و استان البرز با 75 امتیاز ) به ترتیب اول تا سوم شدند.








تیم های( تهران با 1208 امتیاز، مازندران با 1134 امتیاز و اصفهان با 1084 امتیاز) به ترتیب رده های اول تا سوم مسابقات قهرمانی کشور پیشکسوتان را به خود اختصاص دادند.

تاريخ  ارسال:شنبه 17 فروردين 1392 - 07:38

تعداد بازديد: 486

کد:30771-1398



    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.