FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 27 دي 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
وزیر ورزش و جوانان:
باید زمینه ساز تعالی جوانان شویم

وزیر ورزش و جوانان از عید نوروز به عنوان فرصت تغییر و تحول درونی نام برد و افزود : با شعار "ایران با ورزش جوان با ارزش"سال جدید کاری این وزارتخانه را برمبنای ایجاد فضای متعالی برای نسل جوان با ابزار ورزش آغاز می کنیم.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

محمد عباسی روز گذشته شنبه هفدهم فروردین طی سخنانی در جمع کارکنان وزارت ورزش وجوانان ضمن تبریک نوروز و فرا رسیدن سال 92،از آن به عنوان عیدی ملی نام برد که زمینه ساز اتحاد و همبستگی ملی شده است. .

وی درادامه به پیوند عمیق عید نوروز با تعلیمات و باورهای مذهبی و اسلامی اشاره کرد و از صله رحم، توجه به تغییر و تحولات درونی ، بررسی اتفاقات گذشته ، تلاش در جهت بهبود کیفی عملکردها و خدمت رسانی را بخشی از این باورها عنوان کرد و افزود :‌ خوشبختانه پس از گسترش دین مبین اسلام در ایران، پیگیری آیین ها و سنتهای مربوط به عید نوروز همچنان تدوام یافت .

وزیر ورزش وجوانان همچنین با ارائه گزارشی از عملکرد این وزارتخانه در سال گذشته ، خدمت رسانی به خلق را توفیق الهی توصیف کرد و افزود : وظیفه خطیری برعهده ما گذاشته شده که موظف هستیم به بهترین نحو آنرا به سرانجام برسانیم .

عباسی با بیان اینکه ورزش و جوانان دو موضوع بسیارمهم و اساسی است که باید به دقت مورد توجه و پیگیری قرار بگیرد، از ورزش به عنوان فعالیتی کاملا فرهنگی و تاثیر گذار نام برد .

وی درادامه با تصریح براینکه با شعار "ایران با ورزش جوان با ارزش" سال جدید کاری را آغاز می کنیم ، افزود : هدف ما استفاده ابزاری از ورزش برای اعتلای صفات اخلاقی و انسانی است .

وزیر ورزش و جوانان گفت: ساماندهی، بهینه‌سازی و جهت‌دهی موضوعات مرتبط با امور جوانان و ورزش در سطح کشور با رویکرد سلامت روحی و جسمی آحاد جامعه ، مورد توجه ویژه قرار دارد .

وی در ادامه در خصوص برنامه های توسعه ای حوزه جوانان نیز افزود : تحول در حوزه جوانان با هدف ارتقای روحیه امید به آینده بر اساس نیازها و اولویت‌های کشور و افزایش سلامت روحی و جسمی جوانان با توجه به سیاست‌های کلی وزارت ورزش باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد .

عباسی با تاکید بر فرهنگسازی به منظور ارتقای سطح سلامت جامعه و تعالی روح انسانها خاطرنشان ساخت : باید این باور را زمینه ساز توسعه ورزش در کشور قرار دهیم .

وی افزود: کارهای زیادی در کشور انجام شده و ما باید با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در زمینه رشد ورزش و فضائل اخلاقی ،تلاشمان را برای مسابل جدید دوچندان کنیم .

وزیر ورزش و جوانان در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در تمامی بخشهای وزارت ورزش وجوانان گفت: باید تمام تلاش خود را برای سرعت بخشیدن به اجرایی شدن برنامه ها و با در نظر گرفتن اولویتها به کار بگیریم .

تاريخ  ارسال:يكشنبه 18 فروردين 1392 - 08:04

تعداد بازديد: 136

کد:30778-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.