FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


یوسف پولاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان ایلام              آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان             قهرمانی فرح بخشیان در مسابقه جایزه بزرگ فارس              آغاز اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت و نیمه استقامت              مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.             

چهارشنبه 20 آذر 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
رئیس کمیته آموزش فدراسیون خبر داد:
رکورد شکنی برگزاری دوره های آموزشی در سال 91

رئیس کمیته آموزش فدراسیون از رکورد شکنی برگزاری دوره های آموزشی در سال گذشته خبر داد.

مریم خسروشاهی رئیس کمیته آموزش فدراسیون دوچرخه سواری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون با بیان این مطلب افزود:

در سال گذشته 651 متقاضی در بخش های بانوان و آقایان در 31 دوره آموزش دوچرخه سواری در قسمت های (مربیگری و داوری) با حضور اساتید این رشته ورزشی در سطح کشور برگزار شد که این امر نشان دهنده رکورد شکنی این کمیته در زمینه برگزاری دوره های آموزشی در سنوات گذشته است.

وی درباره برگزاری دوره مربیگری درجه سه در سال 1391 گفت: در سال گذشته 12 دوره مربیگری درجه سه و به میزبانی ( هیئت خراسان رضوی، دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران جنوب، نیروی هوایی تهران، هیئت گیلان، هیئت زنجان، هیئت تهران، نیروی زمینی مشهد، هیئت دوچرخه سواری شمالشرق تهران، هیئت فارس) برگزار که در پایان، 311 متقاضی موفق به دریافت کارت مربیگری در این درجه شدند.

وی درباره مدرسان حاضر در این دوره آموزشی بیان کرد: دوره مربیگری درجه سه دوچرخه سواری در سال گذشته زیر نظر ( محسن سلگی، سید ایمان دلیل حیرتی، فرهاد عصفوری و ادگار شمعونیان برگزار شد.

خسروشاهی درباره نحوی برگزاری دوره مربیگری درجه دو نیز ادامه داد: هیئت دوچرخه سواری استان کردستان سال گذشته میزبان تنها دوره داوری درجه دو کشور بود که در این کلاس، 28 شرکت کننده زیر نظر فرهاد خزدوزی آموزش دیدند.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون درخصوص دوره های داوری برگزار شده در سال گذشته یادآور شد: در سال 1391 دوره های داوری دوچرخه سواری در بخش های ( درجات یک تا سه، باز آموزی و فتوفینیش) برگزار که این امر باعث ارتقاء سطح داوری مسابقات این رشته ورزشی در سطح کشور گردید.

وی درباره تعداد دوره های برگزار شده داوری درجه سه افزود: شش دوره داوری این درجه، سال گذشته با حضور 112 متقاضی و زیر نظر ( "نورمن شلمردین"، اسد هاشم وند و محسن سلگی) به عنوان مدرس و به میزبانی(فدراسیون دوچرخه سواری، هیئت خراسان رضوی، هیئت کردستان، نیروهای مسلح تهران و هیئت دوچرخه سواری کرمانشاه برگزار شد.

خسروشاهی با بیان اینکه درسال گذشته در سطح کشور شاهد برگزار دو دوره داوری درجه 2 بودیم، تصریح کرد: این دوره های آموزشی به میزبانی فدراسیون و هیئت دوچرخه سواری استان گلستان و زیر مصطفی چایچی و اسد هاشم وند به عنوان مدرس و با حضور 38 متقاضی برگزار شد.

وی افزود: دوره داوری درجه یک دوچرخه سواری نیز سال گذشته به میزبانی فدراسیون وبا حضور اسد هاشم وند به عنوان مدرس و 12 شرکت کننده برگزار شد.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون درباره حضور مدرس خارجی برای برگزاری دوره های آموزشی در سال گذشته یادآور شد: سال گذشته یک دوره باز آموزی داوری نیز در بخش پیست و با حضور "نورمن شلمردین" انگلیسی به میزبانی فدراسیون و در کمپ تیم های ملی دوچرخه سواری با حضور 32 متقاضی برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری دوره داوری فتوفینیش در سال گذشته، بیان کرد: به منظور برگزاری هرچه بهتر نخستین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا در مواد پیست در سال گذشته و بنا به تصمیم مسئولان فدراسیون و کمیته آموزش، یک دوره کلاس آموزش فتوفینیش داوری با حضور 15 متقاضی در بخش آقایان و زیر نظر حمید عطاالهی به عنوان مدرس برگزار شد.

خسروشاهی درخصوص برگزاری این دوره در بخش بانوان نیز تاکید کرد: یکی از اقدامات سازمان لیگ و کمیته داوران فدراسیون در سال گذاشته در بخش مسابقات بانوان، واگذاری تمام مسائل برگزاری رقابتها به امور بانوان بود که به منظور ارتقاء سطح دانش داوران این بخش، یک دوره کلاس آموزش فتوفینیش نیز سال گذشته در بخش بانوان و با حضور 12 شرکت کننده و زیر نظر حمید عطاالهی به عنوان مدرس برگزار شد.

وی درباره برگزاری دوره های کارآموزی دوچرخه سواری در سال گذشته بیان کرد: در سال 1391 نیز دو مرحله کلاس کارآموزی آشنایی با دوچرخه کوهستان با حضور 48 متقاضی و به میزبانی باشگاه تعطیلات و زیر نظر ادگار شمعونیان به عنوان مدرس برگزار شد.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون درباره برگزاری دوره های بین المللی نیز افزود: دوره مربیگری بین المللی کوهستان سطح یک اتحادیه جهانی دوچرخه سواری نیز با حضور 36 متقاضی و به میزبانی باشگاه تعطیلات و با همکاری فدراسیون، زیر نظر "کریس کیلماری" برگزار شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 24 فروردين 1392 - 08:29

تعداد بازديد: 22

کد:30810-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.