FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 27 دي 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
تاکید وزیر ورزش و جوانان بر اهمیت نقش حوزه های علمیه
عباسی: تقویت روحیه دینی ورزشکاران را به سوی تعالی پیش می برد

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با آیت الله العظمی نوری همدانی بر توسعه فرهنگ دینی میان ورزشکاران و جوانان تاکید کرد.

محمد عباسی در دیدار با آیت الله العظمی حسین نوری همدانی اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان با پیگیری رویکرد فرهنگی در امر ورزش، سعی دارد با تقویت روحیه دینی ورزشکاران، آنان را به سوی تعالی پیش ببرد.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اهمیت نقش حوزه های علمیه و استفاده از ظرفیت روحانیون جوان برای معنویت افزایی در فضای ورزش گفت: در این راستا مبلغان جوان با حضور در میدان های ورزشی، ارتباطات ویژه ای با جوانان برقرار کردند و این طرح تاکنون به شکل کاملا موفق اجرا شده است.

وی گفت: در رقابت های المپیک لندن، کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری بود که نماز جماعت را در دهکده بازی ها برپا کرد و ورزشکاران کشور با نام اهل بیت(ع) در تمام میدان ها حاضر شدند و به موفقیت های جهانی رسیدند.

عباسی همچنین یکی از موفقیت های کشور را نهادینه کردن استفاده از پوشش اسلامی زنان ورزشکار، به دلیل موفقیت های آنان با حجاب اسلامی در عرصه های جهانی عنوان کرد.

وی گفت: وزارت ورزش و جوانان از یک سال و نیم گذشته پس از تاسیس، تلاش بسیاری برای سامان دادن به فعالیت های این دو حوزه انجام داده است.

عباسی افزود: پیش از این فعالیت های مرتبط با ورزش با سازمان تربیت بدنی بود، اما امروز به شکل ستادی در وزارت ورزش و جوانان به همراه فعالیت های مرتبط با جوانان پیگیری می شود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ورزش کشور در سال 91 یکی از پربارترین سالهای کشور را با کسب رتبه های جهانی و کسب رتبه 17 در المپیک لندن پشت سر گذاشت که برای بسیاری باورنکردنی بود و امیدواریم با برنامه دقیق این افتخارات در آینده نیز ادامه داشته باشد.

وی در پایان خاطر نشان: در مسیر توسعه ورزش و احقاق حقوق جوانان در سطح کشور راه طولانی را پیش رو داریم که باید با همت ملی به این هدف برسیم.

منبع: پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

تاريخ  ارسال:شنبه 24 فروردين 1392 - 13:05

تعداد بازديد: 151

کد:30820-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.