FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

شنبه 30 تير 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
معرفی نفرات برتر رقابت هاي دوچرخه سواري چندجانبه شيروان

رئيس هيئت دوچرخه سواري شيروان گفت: نفرات برتر رقابت های دوچرخه سواری چندجانبه شیروان که با هدف گراميداشت روز ملي فناوري هسته اي برگزار شد مشخص شدند.

مسعود براتيان افزود: روز جمعه بیست و سوم فروردین يك دوره مسابقات چندجانبه دوچرخه سواري با هدف گراميداشت روز ملي فناوري هسته اي با حضور دوچرخه سواراني از استان هاي خراسان شمالي و خراسان رضوي به ميزباني شيروان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات با حضور 25 رکابزن از شهرهای مشهد، قوچان، گنبد، بجنورد و شیروان در قالب شش تيم از استان هاي فوق الذكر برگزار شد، اظهار داشت: مسابقات در ماده دورحذفی در 25 دور به مساحت 50 کیلومتر و در مسير ميدان معلم تا ميدان شهداي شيروان برگزار شد.

براتیان تصریح کرد: در پایان مسابقات نوید کلاهی از مشهد قهرمان شد، رضا فرهمند از شیروان در رده دوم ایستاد و رضا مجاهدی نیز از مشهد در جایگاه سوم قرار گرفت.

به گفته وی همچنین رامین موحد از تیم مشهد، اکبر رسولی از شیروان و سعید کریمی نیز از مشهد به ترتیب در رده های چهارم تا ششم این دوره از مسابقات قرار گرفتند.

رئيس هيئت دوچرخه سواري شيروان عنوان كرد: در پايان اين مسابقات به نفرات برتر جوايز ارزنده اي اهدا شد.

منبع: خبرگزاری مهر

تاريخ  ارسال:يكشنبه 25 فروردين 1392 - 09:22

تعداد بازديد: 271

کد:30825-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.