FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

پنجشنبه 31 مرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

معرفی نفرات برتر رقابت هاي دوچرخه سواري چندجانبه شيروان

رئيس هيئت دوچرخه سواري شيروان گفت: نفرات برتر رقابت های دوچرخه سواری چندجانبه شیروان که با هدف گراميداشت روز ملي فناوري هسته اي برگزار شد مشخص شدند.

مسعود براتيان افزود: روز جمعه بیست و سوم فروردین يك دوره مسابقات چندجانبه دوچرخه سواري با هدف گراميداشت روز ملي فناوري هسته اي با حضور دوچرخه سواراني از استان هاي خراسان شمالي و خراسان رضوي به ميزباني شيروان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات با حضور 25 رکابزن از شهرهای مشهد، قوچان، گنبد، بجنورد و شیروان در قالب شش تيم از استان هاي فوق الذكر برگزار شد، اظهار داشت: مسابقات در ماده دورحذفی در 25 دور به مساحت 50 کیلومتر و در مسير ميدان معلم تا ميدان شهداي شيروان برگزار شد.

براتیان تصریح کرد: در پایان مسابقات نوید کلاهی از مشهد قهرمان شد، رضا فرهمند از شیروان در رده دوم ایستاد و رضا مجاهدی نیز از مشهد در جایگاه سوم قرار گرفت.

به گفته وی همچنین رامین موحد از تیم مشهد، اکبر رسولی از شیروان و سعید کریمی نیز از مشهد به ترتیب در رده های چهارم تا ششم این دوره از مسابقات قرار گرفتند.

رئيس هيئت دوچرخه سواري شيروان عنوان كرد: در پايان اين مسابقات به نفرات برتر جوايز ارزنده اي اهدا شد.

منبع: خبرگزاری مهر

تاريخ  ارسال:يكشنبه 25 فروردين 1392 - 09:22

تعداد بازديد: 265

کد:30825-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.