FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


یوسف پولاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان ایلام              آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان             قهرمانی فرح بخشیان در مسابقه جایزه بزرگ فارس              آغاز اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت و نیمه استقامت              مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.             

چهارشنبه 20 آذر 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
قمری :در حاشیه استقبال از اعضای تیم ملی دوچرخه سواری

ابراز امیدواری از برگزاری هرچه پویاتر مسابقات در سالهای آیندهخسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در حاشیه استقبال از اعضای تیم ملی گفت :‌ ملی پوشان کشورمان در 2 بخش آقایان و بانوان در رقابت های قهرمانی کاپ آسیایی در تایلند خوش درخشیدند و حاصل تلاش آن ها دو نشان طلا ، سه نقره و 4 برنز بود که از این تعداد 2 نشان برنز و 2 نقره را خانم ها کسب کردند .


قمری در خصوص مسابقات پیش رو دوچرخه سواران افزود: رکابزنان کشورمان خود را برای اردوهای بلند مدت به منظور شرکت در مسابقات اینچوان کره که سال آینده برگزار می شود آماده می کنیم .

وی خاطر نشان کرد:‌ در شش ماه دوم امسال بنا داریم تمرینات تخصصی انجام دهیم چرا که سال آینده با دو رویداد مهم مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان و مسابقات بازی های آسیایی اینچوان در کره مواجهیم که نهایتا دوچرخه سواران ما در بخش آقایان و خانم ها در رشته پیست نتایج خوبی را باید کسب کنند .


مسابقات قهرمانی کاپ آسیا از دوازدهم مهر به مدت 3 روز به میزبانی

تاريخ  ارسال:شنبه 20 مهر 1392 - 08:14

تعداد بازديد: 15

کد:31471-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.