FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

پنجشنبه 30 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
قمری :در حاشیه استقبال از اعضای تیم ملی دوچرخه سواری

ابراز امیدواری از برگزاری هرچه پویاتر مسابقات در سالهای آیندهخسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در حاشیه استقبال از اعضای تیم ملی گفت :‌ ملی پوشان کشورمان در 2 بخش آقایان و بانوان در رقابت های قهرمانی کاپ آسیایی در تایلند خوش درخشیدند و حاصل تلاش آن ها دو نشان طلا ، سه نقره و 4 برنز بود که از این تعداد 2 نشان برنز و 2 نقره را خانم ها کسب کردند .


قمری در خصوص مسابقات پیش رو دوچرخه سواران افزود: رکابزنان کشورمان خود را برای اردوهای بلند مدت به منظور شرکت در مسابقات اینچوان کره که سال آینده برگزار می شود آماده می کنیم .

وی خاطر نشان کرد:‌ در شش ماه دوم امسال بنا داریم تمرینات تخصصی انجام دهیم چرا که سال آینده با دو رویداد مهم مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان و مسابقات بازی های آسیایی اینچوان در کره مواجهیم که نهایتا دوچرخه سواران ما در بخش آقایان و خانم ها در رشته پیست نتایج خوبی را باید کسب کنند .


مسابقات قهرمانی کاپ آسیا از دوازدهم مهر به مدت 3 روز به میزبانی

تاريخ  ارسال:شنبه 20 مهر 1392 - 08:14

تعداد بازديد: 260

کد:31471-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.