FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

شنبه 4 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
اعلام آخرین رده بندی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری (UCI )
پور سیدی، پتروشیمی تبریز و ایران بر قله افتخار

با اعلام آخرین رده بندی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری ایران همچنان در سه سطح انفرادی، تیمی و ملی به حاکمیت خود در بخش تورهای آسیایی با قدرت ادامه می دهد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ روز چهارشنبه مورخ چهارم تیر ماه جدید ترین رده بندی اتحادیه دوچرخه سواری جهان اعلام شد.این رده بندی که پس از اتمام تور دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) اعلام شد حاکمیت مطلق کشور ایران را در رده های انفرادی، تیمی و ملی در بخش مسابقات جاده نشان می دهد.

بر اساس این رده بندی کشور ایران با کسب امتیاز 1091 در مقام اول باقی ماند و کشورهای قزاقستان و ژاپن هر دو با امتیاز برابر 299 عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.در این رده بند تیم قزاقستان که در رده هفت قرار داشت موفق شد تا جایگاه تیم مالزی را از آن خود کند. با توجه به اختلاف بالای کشورمان در این رده بندی موفقیت تیم ها برای دستیابی به مقام اول امری بعید به نظر می رسد.

در بخش رده بندی تیمی؛ تیم پترو شیمی تبریز که موفقیت های چشمگیری را در تورهای لانکاوی، ژاپن و ایران بدست آورده بود همچنان در ده نخست باقی ماند، تیم پیشگامان کویر یزد نیز با موفقیت های چشمگیر خود در تور اندونزی و ایران توانست با چهارده پله صعود خود را به جایگاه دوم این رده برساند به این ترتیب سه تیم برتر به شرح زیر می باشند:

1-تیم پتروشیمی تبریز با 720 امتیاز (ایران)

2-پیشگامان کویر یزد با 362 امتیاز (ایران)

3-ترکو سکر اسپر با 356 امتیاز (ترکیه)

در بخش انفرادی این رده بندی: میر صمد پور سیدی از تیم پتروشیمی تبریز در صدر این رده بندی باقی ماند. دیگر هم تیمی پورسیدی، قادر میزبانی موفق شد تا با 13 پله صعود در جایگاه چهارم قرار گیرد.رحیم امامی نیز با 7 پله صعود از رده سیزدهم به رده ششم انتقال پیدا کرد. به این ترتیب :

1-میر صمد پور سیدی از ایران با 412 امتیاز

2-یوری متلو شنکوف از اوکراین 320 امتیاز

3-آلیوس کانوکوفسکس از چک با 188 امتیاز

4-قادر میزبانی از ایران 181 امتیاز

علاقه مندان جهت مشاهده این رده بندی می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند.

http://www.uci.ch/templates/BUILTIN-NOFRAMES/Template3/layout.asp?MenuId=MTYzMzc&LangId=1

تاريخ  ارسال:شنبه 7 تير 1393 - 12:02

تعداد بازديد: 161

کد:32314-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.