FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

شنبه 31 شهريور 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
نتایج نمایندگان ایران در مسابقات قهرمانی جهان جوانان

نصر آبادی و گنج خانلو دو نماینده حاضر در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در کره با پایان یافتن این رقابتها امروز به ایران باز میگردند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ احمد نصر ابادی و محمد گنج خانلو دو رکابزن جوان کشورمان که از پنجم تیر ماه سال جاری به دعوت مرکز آموزش فدراسیون دوچرخه سواری کره جنوبی و زیر نظر اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری در این کشور به تمرین پرداخته اند روز های جمعه و شنبه مورخ هفدهم لغایت هجدهم مرداد ماه در رقابتهای قهرمانی جهان جوانان در سئول کره جنوبی پا به رکاب شدند.


محمد گنج خانلو دوچرخه سوار استقامتی در ماده اسکرچ جایگاه یازدهم را از آن خود کرد این در حالی بود که وی در بین 28 ورزشکار برتر جهان در این ماده به رقابت پرداخته بود.

احمد نصر ابادی نیز که در ماده کایرین به رقابت پرداخته بود جایگاه نوزدهم را به خود اختصاص داد. نصر آبادی در ماده یک کیلومتر نیز در بین 36 شرکت کننده در جایگاه بیست و ششم قرار گرفت.

این گروه از دوچرخه سواران به همراهی محمد ابوحیدری در سمت مربی در این رقابتها شرکت کردند.

نمایندگان کشورمان امروز به ایران باز میگردند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 20 مرداد 1393 - 11:14

تعداد بازديد: 250

کد:32430-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.