FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 1 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
جلسه هم اندیشی نایب رئیس بانوان و بانوان فعال رشته دوچرخه سواری

دیروز سرکار خانم ایروانی نایب رئیس فدراسیون دوچرخه سواری جلسه هم اندیشی را با بانوان دوچرخه سوار، مریبان و داوران فعال در حوزه بانوان برگزار نمودند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ دیروز در محل کمپ تیم های ملی دوچرخه سواری آزادی جلسه ای با حضور سرکار خانم ایروانی نایب رئیس فدراسیون دوچرخه سواری، جناب آقای باطنی مسئول کمیته کوهستان فدراسیون، سرکار خانم جمشیدیان و دوچرخه سواران، مریبان و داوران فعال در حوزه بانوان برگزار شد که تک تک افراد حاضر در جلسه به ایراد نقطه نظرات خود و مشکلات موجود در حوضه دوچرخه سواری بانوان پرداختند .

در این جلسه سرکار خانم ایروانی بعد از شنیدن نقطه نظرات افراد شرکت کننده از اقدامات و برنامه های خود در جهت حل مشکلات موجود سخن گفتند و ابراز امیدواری کردند که با پیگیری هایی که در فدراسیون انجام خواهد شد این مشکلات از سرراه برداشته شود تا بانوان بتوانند هرچه بهتر و پویا تر به فعالیت های ورزشی خود بخصوص در رشته دوچرخه سواری ادامه دهند .

تاريخ  ارسال:يكشنبه 30 فروردين 1394 - 16:24

تعداد بازديد: 267

کد:33030-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.