FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

شنبه 4 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
طرح رکابزنی راهنمایان گردشگری از خزر تا خلیج فارس

شرکت کنندگان در این طرح با هدف معرفی کنوانسیون 2017 به دنیا دو هفته پیش سفرخود را از شهر نوشهر آغاز کردند و پس از عبور از شهرهای کرج ، تهران ، قم ، کاشان ، اصفهان ، شیراز و کازرون دیروز ظهر به بوشهر رسیدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری : رالی داوطلبانه دوچرخه سواران با حمایت از شعار کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری 2017 و با شعار ایران مردمانی مهربان با آغوش باز و فرهنگ کهن و پر رمز و راز و شعار کمیته محیط زیست و پایدار وزارت ورزش و جوانان با عنوان تدبیر برای آب ورزش برای زندگی برگزار شد.

دوچرخه سواران کشورمان برای معرفی جاذبه های تاریخی ، فرهنگی و مذهبی ایران در کنواسیون مسیر 1400 کیلومتری خزر تا خلیج فارس را در دو هفته رکاب زدند .

استان بوشهر در این طرح که از سوی کمیته محیط زیست و پایدار وزارت ورزش برگزار گردیده مشارکت نموده است.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 26 آبان 1394 - 12:32

تعداد بازديد: 180

کد:33660-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.