FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

شنبه 24 آذر 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
اولین رویداد بین المللی دوچرخه سواری همگانی در ایران

ثبت اولین رویداد بین المللی دوچرخه سواری همگانی در ایران این رویداد در تقویم بین المللی اتحادیه دوچرخه سواری UCI ثبت گردید. این برنامه با نظارت مستقیم uci در تاریخ شانزدهم بهمن ماه به میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان تهران برگزار خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ این همایش اولین رویداد بین المللی دوچرخه سواری همگانی در سطح قاره آسیا است که به نام ایران و به میزبانی شهر تهران در تقویم اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری ثبت گردیده است .

امید سراجی رییس هیئت دوچرخه سواری استان تهران در این خصوص اظهار داشت : همایش، دوچرخه سواری برای همه به مناسبت ایام دهه مبارک فجر با حضور آقای جیمز کار رییس کمیته روابط بین المللی uci و همکاری شهرداری تهران برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری این رویداد بین المللی توسعه دوچرخه سواری و بین المللی کردن برنامه های فرهنگی ورزشی در شهر تهران است، این همایش از درب شرقی دانشگاه تهران آغاز و در مجموعه ورزشی شهید شیرودی به پایان خواهد رسید و با حضور وزیر محترم ورزش و جوانان ،سفرای 18 شهر از سراسر جهان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی مراسم اختتامیه اولین رویداد بین المللی دوچرخه سواری همگانی برگزار خواهد شد .

سراجی افزود: با همت شهرداری تهران این رویداد در اجلاس کلانشهر های آسیایی به ثبت رسید و مصوب گردید این همایش در دیگر شهرهای بزرگ آسیا نیز برگزار گردد .

در این برنامه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، سازمان ورزش شهرداری تهران و هیئت دوچرخه سواری استان تهران زیر نظر فدراسیون دوچرخه سواری همکاری خواهند داشت .

تاريخ  ارسال:شنبه 19 دي 1394 - 08:41

تعداد بازديد: 179

کد:33797-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.