FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 1 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
باستی: اردوی اهواز کیفیت بالایی داشت

بانوی ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: آخرین اردوی تیم ملی به میزبانی اهواز برگزار شد و از کیفیت بالایی برخودار بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری پرستو باستی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان،، بیان کرد: تمرینات اردوی تدارکاتی اهواز به پایان رسید و به تهران آمدیم با توجه به هوای شهر اهواز تمریناتی که برگزار شد آمادگی کیفی کسب کردیم.وی افزود: صبح‌ها در جاده رکاب می‌زدیم و عصرها در داخل پیست اهواز تمرین می‌کردیم و 25 دی برای حضور در مسابقات آسیایی همراه تیم بانوان بزرگسالان اعزام می‌شوم.
باستی در ادامه خاطرنشان کرد:زمان آغاز مرحله جدید اردوی تیم ملی هنوز اعلام نشده است اما به احتمال قوی از چند روز آینده در مجموعه آزادی تمرینات را از سربگیریم.وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: برای حضور در ترکیب تیم ملی جوانان فقط 4 روز زیاد داشتم و به همین دلیل برای بزرگسالان به رقابت می‌پردازیم.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 20 دي 1394 - 11:13

تعداد بازديد: 333

کد:33805-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.