FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

چهارشنبه 4 بهمن 1396

کلام روز

«اقتصاد مقاومتی:
تولید- اشتغال»
قهرمانان رقابت های دوچرخه سواری تریال همدان شناخته شدند

قهرمانان رقابت های دوچرخه سواری ماده تریال انتخابی استان همدان با برگزاری یک دوره مسابقه شناخته شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، در این رقابت ها که با حضور ۲۰ دوچرخه سوار عصر جمعه در منطقه گنجنامه همدان برگزار شد، جواد رحیمی پارسا از تیم همدان عنوان قهرمانی را کسب کرد.

همچنین مهدی زندی از همدان نایب قهرمان شد و اسماعیل عبادی و سجاد فرهادی هر دو از همدان به ترتیب عنوان های سوم و چهارم را کسب کردند.

مسئول کمیته کوهستان هیات دوچرخه سواری همدان در این باره گفت: این رقابت ها در چهار مسیر استاندارد برگزار شد و نفرات اول و دوم جواز حضور در رقابت های قهرمانی کشور را به دست آوردند.

پویا میهمی افزود: تکلیف اعزام نفرات سوم و چهارم به رقابت های کشوری نیز در جلسه ای با حضور مسئولان هیات دوچرخه سواری استان و شهرستان همدان مشخص می شود.

وی خاطرنشان کرد: تیم دوچرخه سواری همدان ۲۷ مردادماه جاری به رقابت های تریال قهرمانی کشور که به میزبانی تهران برگزار می شود، اعزام خواهد شد.

همدان یکی از استان های فعال و قهرمان پرور در رشته دوچرخه سواری به شمار می رود و بیش از ۲۰۰ دوچرخه سوار به صورت حرفه ای در سطح استان همدان فعالیت مستمر دارند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 25 مرداد 1395 - 21:12

تعداد بازديد: 223

کد:36310-1396    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.