FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

چهارشنبه 29 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
پریموث:برای پیشرفت نیاز به کمک مربیان بومی دارم

سرمربی اهل اسلوانی تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان گفت: برای بهبودی رشته کوهستان دست یاری به سوی مربیان بومی استان ها دارم.
پریموث استرانکار افزود: موفقیت دوچرخه سواری کوهستان ایران در میادین بین المللی هرگز به نام شخص نوشته نمی شود بلکه مربیان بومی سهم بسزایی در افتخارآفرینی دوچرخه سواران خواهند داشت بنابراین باید برای بهبودی و پیشرفت این رشته ورزشی کمک و همکاری لازم را داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه ایران آینده درخشانی در رشته کوهستان دارد و به نسل جدید دوچرخه سواری خوشبین هستم، گفت: هدفم از حضور در ایران بهبودی رشته دوچرخه سواری کوهستان است و باید تا شروع بازی های آسیایی 2018 به اهداف تعیین شده دست یابیم.
وی اضافه کرد: رشته دوچرخه سواری کوهستان در ایران نیاز به برنامه ریزی و فعالیت لازم برای رسیدن به جایگاه مطلوب دارد و فرصت لازم برای بهبود سطح کیفی و فنی رکابزنان در این رشته با برنامه ریزی منسجم می تواند نتایج درخشان را به همراه داشته باشد.
سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان بیان داشت: دوچرخه سواری کوهستان در ایران نسبت به سایر کشورها نقاط ضعف زیاد دارد و باید با مرور زمان و تمرین بیشتر به سطح مطلوب ارتقا یابد.
استرانکار با اشاره به اینکه دوچرخه سواران رشته کوهستان نباید در خیابان ها تمرین کنند، گفت: دوچرخه سوارانی که در خیابان تمرین می کنند هرگز نمی توانند شرایط فنی خود را برای حضور در میادین بین المللی بهبود ببخشند.
وی افزود: کشور ایران سرشار از طبیعت بکر و کوهستان های دل انگیز است و انتظار دارم دوچرخه سواران در این مناطق کوهپیمایی کنند تا به خوبی برای رکابزنی در مسیرهای سخت و سایر نکات فنی و تکنیکی دوچرخه سواری کوهستان آشنا شوند.
سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان با اشاره به سفرهای استانی، گفت: با تشخیص فدراسیون دوچرخه سواری کشور به استان ها سفر می کنم و هدفم شناسایی استعدادها، بهبودی وضعیت رشته کوهستان و انتقال تجربه های خود به مربیان و رکابزنان بومی است.
وی با قدردانی از میزبانی استان های مختلف کشور گفت: ایران مردمان با فرهنگ و ورزش دوست دارد و میهمان نوازی استان ها را مورد تقدیر می دانم بویژه شهر همدان که تمامی امکانات لازم برای انجام برنامه های ما مهیا کرده بود و در مجموع از سفر به همدان رضایت دارم.
استرانکار با رضایتمندی نسبت به همکاری فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت: فدراسیون حمایت لازم را برنامه های تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان دارم و توجه مسوولان فدراسیون سبب دلگرمی و تلاش بیشتر برای بهبودی این رشته ورزشی شده است.
وی اضافه کرد: به دنبال شناسایی استعدادهای دوچرخه سواری کوهستان برای حضور در تیم ملی هستم و به هیچ عنوان به منطقه توجه ندارم و شایسته ها به تیم ملی دعوت می شوند.
وی یادآور شد: نحوه کار در ایران متفاوت با اروپا است و برای بهبودی دوچرخه سواری کوهستان نیاز به همکاری و مشارکت مربیان بومی دارم تا بتوانیم آینده ای درخشان را در این رشته ورزشی ترسیم کنیم.
وی با مثبت ارزیابی کردن شهر همدان برای برگزاری اردوها و رقابت های رشته کوهستان گفت: طبیعت بکر و کوهستان زیبای همدان بهترین مکان برای برگزاری اردوها و رقابت های ملی است و مسوولان اجرایی باید از این ظرفیت در راستای بهبودی و پیشرفت این ورزش کمک کنند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 8 شهريور 1395 - 08:40

تعداد بازديد: 169

کد:36344-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.