FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان              درگذشت بانوی جوان دوچرخه سواری ایران              قمری:موفقیت‌های چهار سال گذشته را به فال نیک می‌گیریم             پیام تبریک رییس فدراسیون دوچرخه سواری به دکتر روحانی            

پنجشنبه 23 آذر 1396

کلام روز

«اقتصاد مقاومتی:
تولید- اشتغال»

استقبال قابل توجه از پریموث در بیجار

کارگاه اموزشی استعدادیابی و ارزیابی عملکرد دوچرخه سواران شهرستان بیجار با حضور پریموث استرانکار سرمربی تیم ملی کوهستان کشور از روز هشتم لغایت دوازده شهریورماه به مدت روز در بیجار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،این کارگاه استعدادیابی که در دو رشته کراس کانتری و دانهیل برگزار شدو طی آن استعدادیابی و آموزش علم روز دوچرخه سواری، این رشته پر طرفدار ورزشی در این شهرستان نیز مورد ارزیابی قرار گرفت.حضور پریموث در این شهرستان بااستقبال گرم دوچرخه سواران همراه بود و همین مساله موجب تعجب و شگفتی سرمربی اهل اسلوونی تیم ملی شد.
بازدید و ارزیابی مسیرهای دوچرخه سواری کوهستان به منظور میزبانی مسابقات کشوری ، افزایش و رشد سطح مربیگری و ارتقای سطح فنی و آمادگی بیشتر دوچرخه سواران این رشته ورزشی در بیجار از دیگر اهداف برپایی این کارگاه آموزشی بود.
حضور چندین دوچرخه سوار بیجاری در باشگاه های مختلف کشور و همچنین عضویت در تیم ملی و ظرفیت بالای این شهرستان در رشته دوچرخه سواری و کسب عناوین انفرادی و تیمی ورزشکاران این رشته، بیجار را به یکی از قطب های دوچرخه سواری تبدیل کرده است.

سهراب درویشی رئیس هیئت دوچرخه سواری اعلام کرد برگزاری جلسات با مربیان، دوچرخه سواران و قهرمانان و سمینار عمومی و ارتباط مستقیم با علاقمندان دوچرخه سواری و کنفرانس خبری با رسانه ها از دیگر برنامه های حضور پریموث استرانکار سرمربی اسلوونی تیم ملی کوهستان در شهرستان بیجار بود. همچنین در حاشیه این برنامه پریموث از مناطق حفاظت شده محیط زیست بیجار ، بازدید از فروشگاهها و کارگاههای فرش بیجار نیز بازدید کرد.
پریموث بیجار را به مقصد زنجان ترک کرد.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 14 شهريور 1395 - 09:58

تعداد بازديد: 170

کد:36357-1396    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.