FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

پنجشنبه 31 مرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

اولین مرحله لیگ دوچرخه سواری استان فارس

در تاریخ 18 و 19 شهریور ماه 1395 مرحله اول لیگ قهرمانی دوچرخه سواری جاده استان فارس طبق تقویم اعلام شده در آخرین جلسه این کمیته در سه مسابقه 4کیلومتر تایم تریل انفرادی، 200متر سرعت و 85 کیلومتر استفامت با شرکت 13 تیم مختلف استان در شهرستان استهبان برگزار شد.
این مرحله از لیگ قهرمانی، به میزبانی اداره ورزش و جوانان و هیات دوچرخه سواری استهبان و همکاری فرمانداری، شهرداری، نیروی انتظامی، پلیس راهور، سپاه پاسداران، هلال احمر و دیگر عوامل زحمتکش این شهرستان انجام شد. جاده ها و محل های در نظر گرفته شده برای این دوره از مسابقات طی کارشناسی دقیق و موشکافانه، دو روز قبل از مسابقه تعیین و به بهترین شکل ممکن با مراجع هماهنگ شد. در خلال برگزاری این دوره از مسابقات قهرمانی، همایشی نیز در جهت اشاعه فرهنگ دوچرخه سواری و همچنین تجلیل از شهدای گرانقدر این شهرستان با حضور مسئولان محترم شهرستان برگزار شد.
در این مرحله از لیگ قهرمانی استان، نتایج مسابقات به ترتیب برگزاری و امتیازات ورزشکاران هر تیم به شرح زیر می باشد که در پایان به آنها مدال و جوایز نقدی و غیر نقدی اهداء شد:
دريافت فايل


تاريخ  ارسال:سه شنبه 23 شهريور 1395 - 09:08

تعداد بازديد: 265

کد:36375-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.