FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

يكشنبه 30 تير 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

دستورالعمل تاسیس باشگاه دوچرخه سواری ابلاغ شد

دستورالعمل شرایط اختصاصی تأسیس باشگاه های ورزشی رشته دوچرخه سواری در کمیسیون اصلی ماده 5 وزارت ورزش و جوانان تصویب و به تمامی استانهای کشور ابلاغ شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛با پیگیری های فدراسیون دوچرخه سواری که از سال گذشته آغاز شده بود تصویب و ابلاغ دستورالعمل شرایط اختصاصی تأسیس باشگاه های ورزشی رشته دوچرخه سواری در کمیسیون اصلی ماده 5 وزارت ورزش و جوانان مورخ 14/6/95 صورت گرفت و بر همین اساس، کلیه مجوزهای صادره جهت فعالیت باشگاهها،گروهها، موسسات، انجمن ها و ... از تاریخ ابلاغ دستورالعمل مذکور، فاقد اعتبار می باشد و متقاضیان می بایست با مراجعه به ادارات کل ورزش و جوانان استان مربوطه مطابق با مفاد دستورالعمل و شرایط جدید اقدام نمایند.

از اینرو حضور کلیه تیمهای شرکت کننده در رقابت های لیگ دوچرخه سواری، باشگاهی و نیز هرگونه فعالیت دوچرخه سواری منوط به اجرای دستورالعملهای شرایط عمومی و اختصاصی می باشند .
دريافت فايل


تاريخ  ارسال:دوشنبه 12 مهر 1395 - 13:07

تعداد بازديد: 3478

کد:36408-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.