FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

سه شنبه 2 بهمن 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
همایش بزرگ دوچرخه سواری هفته تربیت بدنی در بیجار

همایش دوچرخه سواری هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور پانصد دوچرخه سوار با کمی تاخیر با توجه به بارندگی های اخیر در بیجار برگزار شد.
سهراب درویشی رئیس هیئت دوچرخه سواری بیجار با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری گفت :باوجود بارندگی شدید در روز برپایی همایش استقبال خیلی خوبی شد و نتوانستیم از تمام شرکت کنندگان ثبت نام کنیم. وی خاطر نشان کرد در صورتی که بتوانیم اسپانسری برای این برنامه پیدا کنیم تعداد شرکت کنندگان تا هزار نفر قابل افزایش است.
در پایان همایش از طرف بانک مهر اقتصاد و اداره ورزش با سی نفر از شرکت کنندگان هدایایی تقدیم شد.
شهرستان بیجار در استان کردستان واقع شده و یکی از شهرهای فعال در عرصه دوچرخه سواری است که در سالهای اخیر دوچرخه سواران خوبی رادر رشته کراس کانتری در میادین ملی و بین المللی از این شهرستان به جامعه دوچرخه سواری معرفی کرده است.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 11 آبان 1395 - 08:33

تعداد بازديد: 183

کد:39471-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.