FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

شنبه 2 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

نتایج روز نخست قهرمانی کشور کارگران

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، مسابقات قهرمانی کارگران کشور در رشته دوچرخه سواری به میزبانی استان یزد صبح امروز در رشته 4000 متر انفرادی در شهرک کوثر یزد آغاز گردید.

در این مسابقات بیش از 50 دوچرخه سوار در قالب 14 تیم از سراسر کشور حضور دارند که رکابزنان تیم یزد در هر سه رده سنی مقام های نخست را در رشته 4000 متر انفرادی از آن خود نمودند.
بر این اساس و در پایان مسابقات رشته 4000 متر انفرادی مقام های زیر بدست آمد.
در رده سنی 20 تا 29سال محمد بیک خورمیزی از یزد مقام اول، حسین محمدی از البرز دوم و علی متقیان از خراسان رضوی مقام سوم را از آن خود نمودند.
در رده سنی 30 تا 39 سال محمد رجبلو از یزد، میلاد قالیچی از تهران و سید معزالدین سیدرضایی از یزد به مقام های اول تا سوم دست یافتند. و در رده سنی آخر و 40 سال به بالا سید مهدی میرباقری از یزد، امیر اسفندیاری از تهران و وحید دهقان زاده از یزد به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته دور حذفی که بعد از مسابقه 4000 متر برگزار شد نیز در رده سنی 20 تا 29 سال حمید بیک خورمیزی از یزد اول شد سیدضاالدین مذهبی دیگر هم تیمی او دو شد و بهروز سلطانی از زنجان به مقام سوم دست یافت ، در رده سنی 30 تا 39 سال کمال رازی از خراسان رضوی اول شد محمد رجبلو از تیم یزد دوم شد و احمد قمری از استان مرکزی در جایگاه سوم قرار گرفت و در رده سنی بالای 40 سال سید مهدی باقری از تیم یزد بر سکوی اول ایستاد امید اسفندیاری از تهران دوم شد و محمدرضا الماسی از البرز نیز سوم شد .

این مسابقات روز چهارشنبه با برگزاری مسابقه استقامت جاده به پایان خواهد رسید .

تاريخ  ارسال:سه شنبه 11 آبان 1395 - 23:57

تعداد بازديد: 244

کد:39475-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.