FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

شنبه 4 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
پایان مسابقات قهرمانی کشور کارگری

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور با شرکت 14 تیم در شهرستان یزد برگزار و در پایان تیم های یزد (پیشگامان کویر یزد) با 87 امتیاز، استان تهران(ارتعاشات صنعتی ایران) با 53 امتیاز و استان خراسان رضوی با 40 امتیاز مقام های اول تا سوم را بدست آورند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سوتری، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور که از سه شنبه 11 آبان ماه به میزبانی استان یزد آغاز شده بود روز چهارشنبه 12 آبان با مشخص شدن تیم ها و نفرات برتر در ماده استقامت جاده به کار خود پایان داد.

در این رقابت ها بیش از 50 دوچرخه سوار از 14 استان در سه رده سنی زیر 30 سال، 31 تا 40 سال و 40 سال به بالا با یکدیگر به رقابت پرداختند که پس از پایان مسابقات در رشته های دور حذفی و 4000 متر انفرادی و استقامت جاده؛یزد (پیشگامان کویر یزد) با 87 امتیاز، استان تهران(ارتعاشات صنعتی ایران) با 53 امتیاز و استان خراسان رضوی با 40 امتیاز موفق شدند مقام های اول تا سوم را بدست آورند و تیم های البرز با 31 امتیاز و کرمان با 18 امتیاز به مقام های چهارمی و پنجمی بسنده کردند.

در مسابقه امروز در رشته استقامت جاده دوچرخه سواران رقابتی نفس گیر به مسافت 80 کیلومتر داشتند و در پایان نتایج زیر حاصل شد.

در رده سنی 20 تا 29 سال حمید بیک خورمیزی از یزد مقام اول، حامد رحمتی از تهران مقام دوم و علی متقیان از خراسان رضوی مقام سوم را بدست آوردند.

در رده سنی 30 تا 39 سال محمد رجبلو از یزد مقام اول، سید میلاد محمد سید قالیچی از تهران مقام دوم و سید معزالدین سید رضایی از یزد جایگاه سوم را کسب کردند.

در رده سنی 40 به بالا وحید دهقان زاده بافقی از یزد مقام اول، سید مهدی میرباقری از یزد مقام دوم و محمدرضا الماسی از البرز مقام سوم را بدست آوردند.

این مسابقات با همکاری فدراسیون ورزش کارگری، فدراسیون دوچرخه سواری، هیئت دوچرخه سواری استان یزد، باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد، هیئت ورزش کارگری و اداره کل ورزشی کارگران استان یزد به مدت دو روز در شهرک کوثر و جاده خضر آباد برگزار گردید.

خاطر نشان می سازد در پایان این رقابت ها و طی مراسمی که با حضور دکتر سید امیر حسینی سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور، دکتر ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیئت دوچرخه سواری استان یزد، ابوالفضل کارگر معاون ورزش و جوانان استان یزد، جمال تقی نژاد رئیس هیئت ورزش کارگری استان یزد، اعضای هیئت امنا مجموعه ورزشی کارگران استان، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد، نیکنام مسئول بسیج کارگری استان، استاد مهاجری پیشکسوت دوچرخه سواری کشور، صفری نژاد نماینده فدراسیون کارگری و منوچهر روشن پور نماینده فدراسیون دوچرخه سواری جمعی دیگر از مسئولین استان برگزار شد از مقام آوران مسابقات تجلیل و نفرات برتر جوایز و مدالهای خود را دریافت نمودند.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 13 آبان 1395 - 15:12

تعداد بازديد: 174

کد:39480-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.