FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

شنبه 2 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

تعمیر پیست هند اردوی اهواز را تمدید کرد

اردوی تیم ملی تا پیش از اعزام به هندوستان در اهواز برگزار می شود در همین خصوص با مربیان تیم های ملی جوانان و بزرگسالان سرعت گفت و گویی انجام دادیم .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛رکابزنان منتخب رشته های پیست برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا 17 بهمن از تهران عازم هند می شوند و پس از اتمام این رقابتها عده ای از رکابزنان که در رقابتهای جاده هم باید حضور داشته باشند عازم بحرین خواهند شد.
قرار بر این بود اردوی تیم ملی پیش از شروع مسابقات قهرمانی آسیا در هندوستان برگزار شود اما مسوولان کشور میزبان به دلیل تعمیر پیست مسابقات اجازه برگزاری اردو را پیش از آغاز مسابقات به هیچ یک از تیم های شرکت کننده نداده اند .
به این خاطر فدراسیون سعی دارد تا لحظه های پایانی برای اعزام به رقابتها، تمرینات را در کشور ادامه دهد.

در این خصوص با محمد ابوحیدری مربی تیم ملی سرعت بزرگسالان دوچرخه سواری مصاحبه ای انجام دادیم که وی در این خصوص اظهار کرد: سال های گذشته که برای انجام تمرینات تیم ملی به اهواز می آمدم آب و هوای این منطقه جالب نبود اما امسال هنگامی که وارد این منطقه شدم به خاطر هوای تمیز تعجب کردم .

ابوحیدری در خصوص رکابزنان حاضر در اردو تصریح کرد: این پنجمین دوره اردوی تیم ملی سرعت است که با حضور 3 رکابزن مرد و 3 رکابزن از بانوان در حال انجام است و در حال حاضر بیشتر برنامه های سرعتی تیم را انجام می دهیم.

وی در خصوص اعزام نفرات نهایی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خاطر نشان کرد: تیم مردان بزرگسالان این رشته با 3 رکابزن و تیم بانوان سرعت با حضور 2 رکابزن بانو به این رقابتها اعزام خواهند شد.

مربی تیم ملی سرعت بزرگسالان در رابطه با آمادگی رکابزنان عنوان کرد: این اخرین مرحله اردوی آماده سازی
تیم ملی سرعت است و خوشبختانه طبق برنامه روبه جلو پیش میرویم و بچه ها فشار تمرینی بالایی را تحمل می کنند انشاالله بتوانیم در فرصت باقی مانده تا مسابقات قهرمانی آسیای هندوستان آمادگی رکابزنان حاضر در اردو را به بالاترین سطح برسانیم .

مازیار فرزاد مربی تیم ملی سرعت جوانان نیز گفت : شش روز است که در اردوی اهواز هستیم و امیدواریم شرایط به همین شکل ادامه داشته باشد .
از لحاظ انفرادی رکابزنان جوان ما در وضعیت خوبی هستند برای کسری باقرپور امید بسیار زیادی داریم تا بتواند برای کشورمان بعد از جندین سال در رده سنی جوانان افتخار آفرینی کند .
همچنین در رشته تیم اسپرینت نیز به رکورد های آسیا نزدیک شدیم و به کسب نتیجه در این ماده هم امیدواریم .

تاريخ  ارسال:يكشنبه 26 دي 1395 - 09:36

تعداد بازديد: 1215

کد:42576-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.