FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

شنبه 28 مهر 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
جمشیدیان: با یک اشتباه طلای اومنیوم را از دست دادم

دارنده مدال طلا و نقره دوچرخه سواری قهرمانی آسیا گفت: از عملکردم در قهرمانی آسیا راضی هستم. البته یک اشتباه باعث شد مدال طلای اومنیوم را از دست بدهم و حسرت آن را می خورم.

امیر حسین جمشیدیان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری درباره ی کسب مدال نقره اومنیوم قهرمانی آسیا بیان کرد: رقابت بسیار سنگین بود اما با یک اشتباه مدال طلا را از دست دادم و واقعا دارم حسرت آن را می خورم. با این حال خوشحالم که توانستم اولین مدال اومنیوم ایران را در قهرمانی آسیا کسب کنم.
او ادامه داد: من برای اومنیوم خیلی تمرین کرده بودم. البته قرار نبود در آن رکاب بزنم اما چون بر روی آن تمرکز کرده بودم درخواست کردم در اومنیوم رکاب بزنم. امیدوارم جواب اعتمادشان را داده باشم. البته باید طلا می‌گرفتم که نشد.
جمشیدیان در پاسخ به این پرسش که از عملکردش در قهرمانی آسیا راضی هست یا خیر، تصریح کرد: بله. توقعی که از خودم داشتم را توانستم پیاده کنم. امیدوارم مسئولان به من اعتماد کنند و به قهرمانی جهان و کاپ های جهانی هم اعزام شوم.
او با اشاره به در پیش داشتن مسابقات قهرمانی جاده آسیا گفت: مسابقه بعدی بحرین است. اگر خدا بخواهد و حمایت هم کنند در مسابقات قهرمانی آسیا جاده هم هدفم کسب مدال است.
قهرمان دوچرخه سواری آسیا در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چه برنامه ای برای آینده خود دارد تا همین روند را ادامه دهد، تاکید کرد: دنبال آینده درخشان هستم اما این چیزی نیست که فقط خودم باید دنبال آن بروم بلکه به پشتیبان احتیاج دارم. وقتی یک نفر مدال می گیرد از پیچ های دوچرخه گرفته تا حضور مکانسین و بقیه موارد در کسب آن مدال تاثیر دارند. از این رو برای داشتن آینده درخشان باید حمایت شوم.
او ادامه داد: ما باید اردوهای زیادی داشته باشیم و به مسابقات خارجی برویم. از رقابت با رکابزنان انگلیس و ایتالیا نترسیم تا متوجه شویم آنها ماورا یی رکاب نمی زنند. ما هم می‌توانیم این کار را انجام دهیم اما باید مسابقات و توجهات زیاد شود. همچنین دوچرخه و تجهیزات و همه چیز ارتقا یابد. کم کم دارد همه چیز رشد پیدا می کند این اعزام هم خوب بود و فدراسیون واقعا کم نگذاشت.
جمشیدیان در مورد اینکه برنامه ریزی اش بر روی پیست است یا جاده، بیان کرد: بر روی هر دو بخش تمرکز دارم. دوست دارم در هر دو رکاب بزنم. البته قلبا دوست دارم جاده‌روی خوبی باشم.
او در مورد حضور در بازیهای آسیایی 2018 نیزگفت: بازی های آسیایی آرزوی هر ورزشکاری است که در آن شرکت کند و مدال بگیرد. نمی توان قطعی گفت که در بازی ها هستم یا نه.در حال حاضر رقابتهای سال 2017 را پیش رو دارم که امیدوارم به قهرمانی جهان پیست و جاده و کاپ های جهانی اعزام شوم و نتیجه خوبی بگیرم.

تاريخ  ارسال:جمعه 22 بهمن 1395 - 18:04

تعداد بازديد: 159

کد:43607-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.