FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جوایز قهرمانان دوچرخه سواری پرداخت شد             سیدی در رده سوم بخش کوهستان             تغییرات درقوانین رشته پیست             صعود رکابزنان ایران در رنکینگ جهانی             تفاهم نامه فدراسیون دوچرخه سواری و ناجا امضاء شد            

يكشنبه 3 ارديبهشت 1396

کلام روز

«اقتصاد مقاومتی:
تولید- اشتغال»رکابزنان فستوس و جاینت سکوهای اول را تصاحب کردند

در پایان مرحله دوم از رقابت‌های لیگ دوچرخه سواری کوهستان در قزوین رکابزنان دو تیم فستوس و جاینت عناوین نخست را از آن خود کردند.

به گزارش رواط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، مرحله دوم از لیگ برتر دوچرخه سواری کوهستان به مدت چهار روز به میزبانی استان قزوین برگزار شد و در روز پایانی نیز قهرمانان ماده کراس کانتری مردان معرفی شدند.

مسابقات ماده کراس کانتری که روز چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه به دلیل بارش شدید باران و نامساعد بودن شرایط زمین محل برگزاری از سوی سازمان لیگ به تعویق افتاد، پس از بهبود شرایط جوی و زمین برگزار شد. در پایان رقابت رکابزنان در این ماده نمایندگان دو تیم فستوس و جاینت قهرمان شدند.

در ماده کراس کانتری بزرگسالان فراز شکری از تیم جاینت اول شد. محمد پورشریف از اسکات دوم و سجاد طاهری از تیم فستوس KTM سوم شدند.

در همین ماده و در رده سنی جوانان محمد حسین اسکندری از تیم فستوس کیوب قهرمان شد. سینا صالحیان و محمد رضا لطفی نیز از تیم جاینت در رده دوم و سوم ایستادند.

روز گذشته نیز در مسابقات دانهیل مردان محمد کرمانی و حسین زنجانیان هر دو از تیم جاینت ایران در بخش جوانان و بزرگسالان قهرمان شده بودند.

اما در بخش بانوان رقابتها در روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار شد که در نهایت مائده سالاری از تیم لیو ایران و فرانک پرتوآذر از تیم فستوس کیوب در بخش کراس کانتری قهرمان شدند.

تاريخ  ارسال:شنبه 26 فروردين 1396 - 09:25

تعداد بازديد: 166

کد:44691-1396    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.