FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

جمعه 1 تير 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
رکابزنان فستوس و جاینت سکوهای اول را تصاحب کردند

در پایان مرحله دوم از رقابت‌های لیگ دوچرخه سواری کوهستان در قزوین رکابزنان دو تیم فستوس و جاینت عناوین نخست را از آن خود کردند.

به گزارش رواط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، مرحله دوم از لیگ برتر دوچرخه سواری کوهستان به مدت چهار روز به میزبانی استان قزوین برگزار شد و در روز پایانی نیز قهرمانان ماده کراس کانتری مردان معرفی شدند.

مسابقات ماده کراس کانتری که روز چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه به دلیل بارش شدید باران و نامساعد بودن شرایط زمین محل برگزاری از سوی سازمان لیگ به تعویق افتاد، پس از بهبود شرایط جوی و زمین برگزار شد. در پایان رقابت رکابزنان در این ماده نمایندگان دو تیم فستوس و جاینت قهرمان شدند.

در ماده کراس کانتری بزرگسالان فراز شکری از تیم جاینت اول شد. محمد پورشریف از اسکات دوم و سجاد طاهری از تیم فستوس KTM سوم شدند.

در همین ماده و در رده سنی جوانان محمد حسین اسکندری از تیم فستوس کیوب قهرمان شد. سینا صالحیان از تیم جاینت و محمد رضا لطفی از تیم هئیت کرمانشاه در رده دوم و سوم ایستادند.

روز گذشته نیز در مسابقات دانهیل مردان محمد کرمانی و حسین زنجانیان هر دو از تیم جاینت ایران در بخش جوانان و بزرگسالان قهرمان شده بودند.

اما در بخش بانوان رقابتها در روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار شد که در نهایت مائده سالاری از تیم لیو ایران و فرانک پرتوآذر از تیم فستوس کیوب در بخش کراس کانتری قهرمان شدند.

تاريخ  ارسال:شنبه 26 فروردين 1396 - 09:25

تعداد بازديد: 233

کد:44691-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.