FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

يكشنبه 6 خرداد 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
مجمع سالیانه هئیت دوچرخه سواری استان خراسان رضوی با حضور قمری

مجمع سالیانه هیأت دوچرخه سواری استان خراسان رضوی امروز یرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان در مجمع سالیانه هیأت دوچرخه سواری استان اظهارکرد:از زمان حضور آقای روزبهانه رئیس هیأت دوچرخه سواری استان در این هیأت اتفاقات خوبی رخ داده به طوری که عناوین بسیاری در سطح کشوری و بین المللی کسب شده است .

وی افزود:لذا هم اکنون کار تیمی خوبی در هیأت دوچرخه خراسان رضوی شکل گرفته و با این دید جایگاه خوبی در سطح کشور داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اشاره به اینکه مسیر رو به رشدی را هیأت استان در پیش گرفته است،عنوان کرد:هیأتی فعال و پویا را هم اکنون مشاهده می کنیم،در این راستا هر هیأتی که این تلاش را انجام دهد اداره کل هم آن را حمایت می کند،باید گفت درخشش هیأت دوچرخه سواری استان در سطح کشور ناشی از برنامه ریزی های خوبی می باشد که انجام شده است.

صبوریان گفت: دوچرخه سواران این هیأت همواره در رتبه های برتر کشوری و بین المللی جای گرفته اند، همچنین بانوان ما هم در تمامی رشته ها استعداد بالایی دارند و همواره با کمترین هزینه بیشترین افتخار آفرینی را از سوی این عزیزان شاهد بودیم.

وی تاکید کرد:باید به سمت همگانی کردن رشته دوچرخه سواری برویم تا تمام خانواده ها به راحتی از این رشته استفاده کنند،لذا قطعا این مسیر را دنبال خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اشاره به اینکه خواهان میزبانی های متعدد در مسابقات ورزشی هستیم،عنوان کرد:مشهد مقدس زیرساخت خوبی برای برگزاری مسابقات ورزشی دارد،قطعا میزبانی رشته هایی را می پذیریم که ظرفیت آنان مثل دوچرخه سواری در استان وجود دارد.

مهدی روزبهانه رئیس هیأت دوچرخه سواری خراسان رضوی اظهار کرد:هیأت استان در طول سال ۹۵ عملکرد درخشانی از خود برجای گذاشته است.

وی افزود:بازدید از پیشکسوتان،برگزاری کلاس و کارگاه آموزشی، برپایی ۱۴ همایش دوچرخه سواری،برگزاری مرتب همایش سه شنبه های بدون خودرو در شهرستان ها و مشهد،برگزاری ۲۴ مرحله مسابقات لیگ استانی در بخش بانوان و آقایان،برگزاری ۲ مرحله تور خراسان،برگزاری مسابقات قهرمانی جام جاینت و جام قصر مهرگان،اعزام تیم استان به مسابقان کشوری،میزبانی از مسابقات کشوری چشمه سبز گلمکان و مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان در نیشابور،دعوت دوچرخه سواران آقا و بانوان به اردوهای تیم ملی،حضور در تیم ملی و اعزام به مسابقات آسیایی بخشی از فعالیت های هیأت دوچرخه سواری استان در مدت اخیر بوده است.

رئیس هیأت دوچرخه سواری خراسان رضوی با اشاره به افتخارات کسب شده این هیأت تصریح کرد:کسب ۷ مدال آسیایی توسط محمد دانشور و کمال راضی،کسب کاپ قهرمانی کشور سرعت در بخش بزرگسالان و کسب رتبه دوم هیأت برتر کشور بخشی دیگر از عملکرد درخشان هیأت استان است.

خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان در ادامه این مجمع با تقدیر از عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار کرد:کوروش صبوریان یکی از مدیران دلسوز ،زحمتکش و مایه افتخار برای جامعه ورزش کشور است،لذا هیأت دوچرخه سواری استان با برنامه ریزی ها و عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان از جایگاه بسیار خوبی در سطح کشور برخوردار است.

وی افزود:هیأت دوچرخه سواری استان در سطح یک فدراسیون در کشور فعالیت می کند،در این راستا تمام این ها در سایه فعالیت های اداره کل ورزش و جوانان استان و مدیرکل توانمندش شکل گرفته است.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با تقدیر از مهدی روزبهانه رئیس هیأت دوچرخه سواری خراسان رضوی،خاطر نشان کرد:رئیس هیأتی داریم که تمام وقت در عرصه فعالیت است ،لذا هیأت دوچرخه سواری خراسان رضوی هم اکنون جایگاه دوم کشور را بر عهده دارد .

قمری با اشاره به اینکه عملکرد هیأت استان درخشان و قابل دفاع است،تاکید کرد:آقای روز بهانه عضو کمیته فنی فدراسیون است و با روش های مدیرتی خود عملکرد قابل قبولی داشته است.در این راستا فضای رقابت را باید در کشور در بین هیأت های استان ها افزایش دهیم.

وی تصریح کرد:توجه به امر استعدادیابی همواره در هیأت استان وجود داشته و باید این مهم گسترش یابد.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری وعده داد:برای اولین بار بنا داریم دوچرخه به صورت رایگان در اختیار هیأت های خود قرار بدهیم و هم اکنون این طرح در حال پیگیری است،با این نگرش نیاز داریم فرهنگ و نگاه مردم را به سمت دوچرخه سواری جلب کنیم و نیاز داریم استعداد هایی که در رشته های مختلف دوچرخه سواری وجود دارد را کشف کنیم.
قمری تاکید کرد:لیگ دوچرخه سواری استان می تواند نخبه های خوبی را به ما معرفی کند ،کسب عنوان قهرمانی استان شما نیز می تواند انگیزه به ورزشکاران بدهد،داشتن باشگاه های حرفه ای از نیاز های استان خراسان رضوی است،در بخش آموزش بسیار مشتاق به برگزاری کلاس های اموزشی و داوری در خراسان رضوی هستیم و تعاملات لازم برای برپایی این کلاس هارا خواهیم داشت.


وی با اشاره به اینکه در طی ۱ یا ۲ سال آینده بهترین دوچرخه سواران تیم ملی باید از استان خراسان رضوی باشند،ادامه داد:تفاهم نامه ای با پلیس راهور منعقد کرده ایم و بنا شده روسای هیأت های دوچرخه سواری را گرد هم بیاوریم و به مشکلات و مسایل آنها رسیدگی کنیم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با بیان اینکه یکی از نگاه های وزارت ورزش و جوانان توجه به موضوع همگانی بوده است،تاکید کرد:آمادگی کامل برای همکاری با هیأت استان در خصوص برگزاری مسابقات جایزه بزرگ را داریم.

قمری در پایان با اشاره به برگزاری مسابقات آسیایی دوچرخه سواری در مشهد ابراز امیدواری کرد: امیدواریم برگزاری خوبی را در مشهد شاهد بوده و همه سال شاهد برگزاری مستمر این تور نیز باشیم.

گفتنی است ارایه پیشنهادات و گزارش فعالیت های هیأت های شهرستان بخشی دیگر از این مجمع بود که توسط حاضرین بیان شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 17 تير 1396 - 13:19

تعداد بازديد: 334

کد:52879-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.