FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
قمری: مازندران تور دوچرخه سواری خزر را احیا کند

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: تور دورچرخه سواری خزر احیا می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، خسرو قمری در مجمع عمومی هیات دوچرخه سواری مازندران در ساری اظهار کرد: تور بین المللی خزر باید با تجهیز امکانات مناسب در شان این رشته ورزشی در مازندران عملیاتی شده و عدم تامین اعتبار مناسب و نبود زیرساخت مناسب موجب توقف تور بین المللی خزر شد.

وی ابراز امیدواری کرد: این تور که با حضور کشورهای حاشیه خزر در مازندران برگزار می شد، بار دیگر احیا شود.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: برای احیای این تور بین المللی پیشنهاد می شود تا ابتدا این رقابت ها به صورت استانی و ملی برگزار شده و با شناسایی نقاط قوت و ضعف زمینه برای برپایی رقابت های ملی فراهم شود.

قمری افزود: پیست دوچرخه سواری در دست ساخت ساری در صورت تکمیل می تواند زمینه میزبانی ایران را برای رقابت های دوچرخه سواری آسیایی و بین المللی فراهم کند.

وی تصریح کرد : با میزبانی ایران در رقابت های دوچرخه سواری در پیست بین المللی ساری ارزش افزوده مالی زیادی برای هیات و فدراسیون خواهد داشت و زمینه توریست ورزشی را در شمال کشور فراهم می کند.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری بهترین رشته ورزشی زیرمجموعه دوچرخه سواری را برای بانوان دوچرخه سواری کوهستان با توجه به محدودیت فرهنگی دانست و گفت که بانوان می توانند رشته دوچرخه سواری کوهستان که در داخل جنگل برگزار می شود را پیگیری کنند.

قمری با بیان اینکه 99 درصد از رقابت های آسیایی در رشته دوچرخه سواری برای بانوان در بخش کوهستان برگزار می شود خاطرنشان کرد: مازندران از لحاظ جاده جنگلی ظرفیت های زیادی داشته و بانوان می توانند بدون محدودیت و با حفظ حجاب در این رشته فعالیت کنند.

وی در مورد دوچرخه سواری جاده ای در مازندران گفت: دوچرخه سواری حاشیه جاده ها به دلیل ترافیک شدید خودرویی در مازندران و به دلیل پرخطر بودن جاده ها پیشنهاد نمی‌شود.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 21 تير 1396 - 08:27

تعداد بازديد: 320

کد:54874-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.