FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

چهارشنبه 27 تير 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
شرایط جدید عضویت در کمیته ایرانگردی و جهانگردی

کمیته ایرانگردی و جهانگردی فدراسیون شرایط جدید عضویت در این کمیته را اعلام کرد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،کمیته ایرانگردی و جهانگردی فدراسیون شرایط جدید عضویت در این کمیته را اعلام کرد .
به منظور بالا بردن سطح آگاهی و توانایی های اعضای کمیته ایرانگردی و جهانگردی این کمیته در نظر دارد اقدام به برگزاری کارگاه 2 روزه سایکل توریست نماید لازم بذکر است عضویت در کمیته ایرانگردی و جهانگردی فدراسیون منوط به گذراندن این کارگاه 2روزه است .
مراحل ثبت نام در کمیته :
مراجعه به پایگاه اینترنتی فدراسیون مراجعه به قسمت اخبار سایت ورود به قسمت کمیته سایکل توریست دریافت فرم ثبت نام و تکمیل فرم ارسال پستی اصل فرم و مدارک مورد نیاز مندرج در فرم به فدراسیون
متقاضیان میتوانند فرم عضویت در کمیته را از لینک زیر دریافت و بعد از تکمیل مدارک لازم جهت ثبت نام به فدراسیون مراجعه کنند . همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره 88326575 داخلی 208 تماس حاصل نمایند .
دريافت فايل


تاريخ  ارسال:سه شنبه 24 مرداد 1396 - 13:37

تعداد بازديد: 1547

کد:63945-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.