FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

دوشنبه 29 مرداد 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
نگاهی به مسیر های سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران _ آذربایجان

سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران (آذربایجان) با حضور 14 تیم خارجی و داخلی از 16 مهر ماه آغاز خواهد شد و رکابزنان شش مرحله با یک دیگر رقابت خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، کمتر از 48 سات دیگر سی و دومین دوره تور آذربایجان شروع می شود.
تاکنون 5 تیم داخلی به ترتیب سپاهان اصفهان، شهرداری تبریز، پیشگامان کویر یزد، تیم ملی جمهوری اسلامی ایران، و تیم ملی ارتش . نه تیم خارجی در این تور حضور خواهند داشت.

سی و دومین دوره توربین المللی ایران آذربایجان در شش مرحله به مسافت 1010 کیلومتر در مسیر استانهای آذربایجان غربی ، اردبیل و آذربایجانشرقی برگزار خواهد شد.

مرحله اول در مسیر تبریز به ارومیه به مسافت 141 کیلومتر برگزار خواهد شد که نسبت به مسیر های بعدی برای رکابزنان کار سختی نخواهد بود و تنها این مسیر کوهستانی نیست که تمام مراحل بعدی بسیار سطح بالایی دارند و مسیر های تمام کوهستانی خواهند بود.

مسیر تبریز – ارومیه به دلیل وجود دریاچه زیبای ارومیه زیبای خاصی هر ساله یکی از زیبا ترین مراحل تور بشمار می آید که امسال نیز یکی از زیبا ترین مراحل تور این مرحله می باشد.

مرحله دوم در مسیر ارومیه به منطقه ازاد تجاری ارس به مسافت 209.4 کیلومتر برگزار خواهد شد که این مسیر هم به دلیل زیبایی های طول مسیر و هم به دلیل شرایط کوهستانی مسیر برای رکابزنان روز بسیار خوبی را رقم خواهد زد این مسیر طولانی ترین مسیر سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان خواهد بود .

مرحله سوم در مسیر منطقه ازاد تجاری ارس به تبریز به مسافت 155 کیلومتر برگزار خواهدو رکابزنان با طی این مسافت دوباره به شهر تبریز خواهند رسید این مسیر هم یکی از مسیر های کوهستانی و سطح بالایی است و می توان گفت امسال تمام مسیر های تور دوچرخه سواری آذربایجان از تمامی لحاظ در شرایط بسیار بالایی خواهند بود که امیدواریم این تور در سال های آینده به طور حرفه ای برگزار شود.

مرحله چهارم این تور در مسیر تبریز به سرعین که به مسافت 196 کیلومتر برگزار خواهد شد که دومین مسیر طولانی تور به حساب می آید

مرحله پنجم از سرعین به شهر تبریز به مسافت 191کیلومتر برگزار خواهد شد که یکی از بهترین و زیبا ترین مسیر های این تور به حساب می آید و با توجه به شرایط جغرافیایی این منطقه این مرحله از تور نیز به عنوان یکی از جذاب ترین مراحل تور می باشد.

مرحله نهایی و ششم تور بیست و دوم روز جمعه 21 مهر ماه در تبریز مقابل لاله پارک به مسافت 114 کیلومتر برگزار خواهدشد تا سی و یکمین دوره دوره تور هم به کارش پایان دهد.

تور بین المللی ایران – آذربایجان هر ساله با رشد بسیار خوبی همراه بوده است و امسال نیز نسبت به سال های گذشته و دوره های قبل از تمامی لحاظ در سطح بسیار خوبی برگزار خواهد شد که لازم به ذکر است به دلیل تغییر زمانی تور به دلیل انتخابات ریاست جمهوری برخی از تیم های خارجی نتوانستند در تور حضور داشته باشند که از سال آینده طبق روال هر سال این تور در فصل بهار برگزار خواهد شد.


مراسم افتتاحییه سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان روز شنبه از ساعت 16 الی 18 با حضور مسولین استانی و کشوری و رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور در مجتمع فرهنگی ورزشی پتروشیمی تبریز برگزار خواهد شد و شروع مسابقات روز یکشنبه 16مهرماه از جلوی ساختمان شهرداری مرکز کلان شهر تبریز و خیابان منظریه به سمت شهر ارومیه خواهد بود.

تاريخ  ارسال:جمعه 14 مهر 1396 - 16:08

تعداد بازديد: 479

کد:78986-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.