FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

دوشنبه 29 مرداد 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
مسئول استعدادیابی فدراسیون دوچرخه‌سواری در اردبیل

مسئول استعدادیابی فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: طرح استعدادیابی دوچرخه‌سواری در اردبیل در حال برگزاری است و تا ۱۴ مهر ماه ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، مصطفی چایچی مسئول استعدادیابی فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: طرح استعدادیابی دوچرخه‌سواری در اردبیل در حال برگزاری است و تا ۱۴ مهر ماه ادامه خواهد داشت.
مصطفی چایچی اظهار داشت: استان اردبیل ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیاری در رشته دوچرخه سواری دارد که نیاز است از این ظرفیت‌ها برای توسعه این رشته ورزشی به طور اساسی استفاده شود.
وی افزود: این طرح با هدف استعدادیابی و سنجش وضعیت دوچرخه‌سواران در دو بخش آقایان و بانوان به طور حتم می‌تواند نتایج موفقی به دنبال داشته باشد و اجرای این طرح به‌گونه‌ای است که تست‌های اولیه از ورزشکاران گرفته می‌شود که ورزشکاران بتوانند نمره قابل قبولی به دست آورند.
مسئول استعدادیابی فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: این طرح هم‌اکنون در سالن 6 هزار نفری رضازاده در حال برگزاری است و تا 14 مهر ماه ادامه دارد که تمام تلاش ما بر این است که از اجرای این طرح‌ها بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای توسعه و پیشرفت دوچرخه‌سواری در سطح کشور دست یابیم.
چایچی بیان کرد: این استان علی‌رغم آب و هوای مناسب در توسعه رشته دوچرخه‌سواری نیز می‌تواند نقش حائز اهمیت و قابل توجهی داشته باشد که این موضوع برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار است که امیدواریم بتوانیم با اقدامات انجام یافته شاهد پرورش ورزشکاران خوبی در مسابقات کشوری هم در بخش کورس و هم در بخش قدرتی باشیم.
وی تصریح کرد: برای فراهم کردن بسترها و زیرساخت‌های مناسب در این زمینه نیازمند مشارکت و همکاری مسئولان و دست‌اندرکاران مربوطه باشیم و مشکلات و موانع موجود را در این زمینه برطرف کنیم چرا که بی‌توجهی به ظرفیت‌ها به طور حتم سبب بروز مشکلاتی در این زمینه باشد.

تاريخ  ارسال:شنبه 15 مهر 1396 - 11:41

تعداد بازديد: 398

کد:78988-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.