FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

جمعه 28 دي 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
گفتگو با کمک مربی استقامت و نیمه استقامت تیم ملی

سیدرضایی از اردوها و برنامه های تیم ملی ابراز رضایت کرد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، معزالدین سیدرضایی کمک مربی تیم ملی دوچرخه سواری استقامت و نیمه استقامت ایران طی مصاحبه ای با سایت رسمی فدراسیون دوچرخه سواری در خصوص برنامه های تیم ملی و اردوها ابراز رضایت کرد.
بخشی از مصاحبه وی به شرح ذیل می باشد:
در ابتدا باید تشکر ویژه ای کنم از دوست و همکار غزیزم رسول هاشم کندی که پس از انتصاب به عنوان مربی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت به بنده اعتماد کرد و من را به عنوان دستیار خود انتخاب کرد.
به لطف خدا و با حمایت های رییس فدراسیون و مدیر تیم های ملی تمامی اردوهای درخواستی توسط هاشم کندی به خوبی و طبق برنامه در حال انجام است و هیچ مشکلی وجود ندارد.
در پایان هفته با توجه برنامه ریزی های انجام شده قرار است از تمامی ورزشکاران تیم ملی تست هایی جهت سنجش آمادگی گرفته شود و سپس افراد منتخب جهت اعزام به قهرمانی آسیا 2018 میانمار و مالزی برای برپایی اردو تدارکاتی به کیش اعزام خواهند شد و تا پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا در کیش خواهیم بود.
وی در خصوص شرایط ملی پوشان نیز بیان کرد: ملی پوشان شرایط خوبی دارند و امیدواریم با برگزاری اردو کیش تا مسابقات قهرمانی آسیا به اوج آمادگی خود برسند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 17 دي 1396 - 14:35

تعداد بازديد: 180

کد:93106-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.