FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

پنجشنبه 31 مرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

تلاش برای برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری در کرمانشاه

کرمانشاه- مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از تلاش برای برگزاری هرساله تور بین المللی دوچرخه سواری به میزبانی کرمانشاه خبر داد.
ارسلان حسینی در گفتگو با خبرگزاری مهر، اظهار داشت: این اقدام با هدف شناساندن هرچه بیشتر و بهتر موقعیتها ، ظرفیتها و استعدادهای طبیعی و گردشگری استان در کنار آداب و سنن مردم این دیار است.

وی افزود: میزبانی استان در برگزاری نخستین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری آغازی برای رونق پیش از پیش صنعت توریسم ورزشی،توسعه اقتصاد ورزش و حضور بیشتر ورزش کرمانشاه در آوردگاههای بین المللی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، بیان کرد: دریافت امتیاز ویژه ثبت جهانی تور بین المللی دوچرخه سواری که یکی دیگر از هدفهای مهم جامعه ورزش استان در برگزاری این تور است که موجب می شود این تور همه ساله به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شود.

حسینی ادامه داد: مقدمات لازم و مذاکرات با فدراسیون دوچرخه سواری در این زمینه صورت گرفته است و پس از اخذ مجوز های لازم برنامه زمانبندی تور اعلام خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: با نهایی شدن برگزاری این تور با همکاری دکتر بازوند استاندار محترم و همه بخش های مرتبط، استان کرمانشاه میزبان خوبی برای این رویداد معتبر باشد.

تاريخ  ارسال:شنبه 30 دي 1396 - 11:14

تعداد بازديد: 749

کد:93120-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.