FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

جمعه 28 دي 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
گودرزی:در جارکارتا هم شانس مدال داریم

رکابزن تیم ملی ایران پس از کسب نشان برنز تایم تریل مسابقات قهرمانی آسیا گفت: با کسب این مدال، در بازی‌های آسیایی جاکارتا هم شانس مدال داریم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، آروین معظمی گودرزی صبح امروز موفق شد در ماده تایم تریل انفرادی مسابقات قهرمانی آسیا در بخش مردان و در رده سنی بزرگسالان یک نشان برنز را برای ایران بدست بیاورد.

معظمی پس از پایان این مسابقات گفت: به خاطر اینکه تمرکزمان بیشتر روی مسابقات تایم تریل تیمی بود کمی برای مسابقه امروز خسته بودم و نتوانستم آن کارهایی که می خواستم را انجام بدهم اما خدا را شکر توانستم در تایم تریل انفرادی بزرگسالان نیز صاحب یک نشان برنز شوم.

وی افزود: مسیر دوچرخه سواری امروز سنگین بود. نفرات خوبی هم آمده بودند. رکابزنان هنگ کنگ و کره جنوبی قدرتمند بودند و مدالهای طلای بازیهای آسیایی را داشتند اما با این حال رقابتم خوب بود و توانستم روی سکو بایستم. دو روز قبل هم همراه با هم تیمی هایم مدال نقره تایم تریل تیمی را کسب کردم.

نایب قهرمان استقامت جاده بازیهای آسیایی سال ۲۰۱۴ خاطرنشان کرد: شرایط تیم ما بسیار خوب است و نسبت به سالهای قبل تیم خوبی راهی مسابقات شده است. اردوهای خوبی هم پشت سر گذاشتیم. به نظرم اردوی کیش بسیار خوب بود و همه چیز از سوی کادر فنی برای تیم مهیا بود. معتقدم نسبت به دو سال گذشته تغییر چشمگیری در روند تمرینات تیم بوجود آمده است.

وی ادامه داد: ما در روزهای بعد مسابقات استقامت جاده را خواهیم داشت. مسابقه سنگینی است و امیدوارم با یک کار تیمی خوب بتوانیم نتیجه خوبی در این بخش بگیریم.

رکابزن بروجردی تیم ملی در پاسخ به این سئوال که آیا با کسب این دو نشان در رقابتهای تایم تریل بازیهای آسیایی جاکارتا نیز شانس کسب مدال خواهیم داشت؟ گفت: بله دوچرخه سواران شانس کسب مدال در بازیهای آسیایی پیش رو را دارند.

سی و هشتمین دوره مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان، بیست و چهارمین دوره مسابقات در رده سنی جوانان و هفتمین دوره رقابتهای پیشکسوتان آسیا از ۱۹ تا ۲۳ بهمن ماه در میانمار برگزار می شود.

گفتگو: زهرا محمدی

تاريخ  ارسال:شنبه 21 بهمن 1396 - 11:38

تعداد بازديد: 319

کد:94142-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.