FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 5 تير 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

مسابقه دوچرخه‌سواری استقامت در کاشمر برگزار شد

همزمان با گرامیداشت هفته هلال‌احمر یک دوره مسابقه دوچرخه‌سواری استقامت در کاشمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، در این رقابت ورزشی 50 دوچرخه‌سوار از شهرستان‌های کاشمر، مشهد و بردسکن مسیر 35 کیلومتری جاده کوهستانی کاشمر به کوهسرخ را در دو بخش دوچرخه کورس و کوهستان رکاب زدند.

علی منظم اسماعیل پور رئیس هیئت دوچرخه سواری کاشمر افزود:این برنامه ورزشی به همت هیئت دوچرخه‌سواری این شهر و همراهی و همکاری نیروی انتظامی، هلال‌احمر، پلیس‌راه، راهنمایی و رانندگی کاشمر و شهرداری ریوش برگزار شد.

شرکت‌کنندگان در مدت‌زمان 40 تا 60 دقیقه خود را به خط پایان رساندند و در پایان نیز سجاد کوکبی، آرمان ضیایی و احمد طالبیان از مشهد و مسعود دلیلی از کاشمر در دوچرخه کورس و سیدمجتبی میری، حمید نخعی، محمد دانشمندی و اسماعیل اسدی از کاشمر در دوچرخه کوهستان زودتر از رقیبان به خط پایان رسیدند و عناوین اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری کاشمر در پایان این رقابت ورزشی که با حضور شهردار ریوش و رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان برگزار شد ضمن تقدیر از همراهی نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، پلیس‌راه کاشمر و شهرداری ریوش گفت: خوشبختانه با اجرای برنامه‌ها و همایش‌های دوچرخه‌سواری در مناسبت‌های مختلف، فرهنگ استفاده از دوچرخه در این شهرستان افزایش‌یافته است.

علی منظم اسماعیل‌پور بابیان اینکه تلاشمان بر این است فرهنگ استفاده از دوچرخه در جامعه نهادینه شود افزود: امیدواریم در این راستا نیز با شناسایی افراد توانمند و برگزاری دوره‌های آموزشی بتوانیم ضمن حضور و درخشش دوچرخه‌سواران حرفه‌ای کاشمر را در رقابت‌های استانی و کشوری فراهم کنیم.

وی با تأکید بر این‌که جاده کوهستانی کاشمر به کوهسرخ موقعیت مناسبی برای میزبانی مسابقات استقامت در دو بخش استانی و ملی است خاطرنشان کرد: با پی گیری‌های انجام‌شده و بازدید مسئولان هیأت استان مسیر این جاده برای برگزاری مسابقات مورد موافقت قرارگرفته است.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری کاشمر با اشاره به استقبال دوچرخه‌سواران از این دوره از مسابقات یادآور شد: ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری و نیز کشف استعداد و پرورش آن ازجمله اهداف برگزاری این دوره از مسابقات بود.

در پایان به نفرات برتر لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد

تاريخ  ارسال:يكشنبه 23 ارديبهشت 1397 - 12:22

تعداد بازديد: 256

کد:96264-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.