FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 1 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
قمری به مراسم نکوداشت روزجهانی دوچرخه سواری واکنش نشان داد

رییس فدراسیون دوچرخه سواری در واکنش به عدم هماهنگی مسولان برگزاری مراسم نکوداشت روز جهانی دوچرخه سواری سند ملی توسعه دوچرخه سواری تهیه شده توسط کمیته فرهنگی وهمگانی وزارت ورزش و جوانان را امضا نکرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،در جریان مراسم امروز که به میزبانی کمیته فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان در سالن آکادمی ملی المپیک برگزار شد مجری برنامه موضوع سند ملی توسعه دوچرخه سواری و راه اندازی سامانه ملی گروه های دوچرخه سوار را مطرح نمود که خسرو قمری رییس فدراسیون با ابراز بی اطلاعی از این دو مبحث مطرح شده گفت:بنده هیچ اطلاعاتی از مسائل مطرح شده ندارم .البته الزامی برای حضور در این مراسم نمی دیدم جز احترامی که برای شخص دکتر احمدی معاونت فرهنگی وزارت ورزش داشته و دارم.
نحوه اطلاع رسانی و دعوت به این مراسم اصلا درخور شان نبوده و اساسا متوجه نشدم اگر فدراسیون دوچرخه سواری متولی این رشته در جامعه می باشد،پس دیگر لازمه تشکیل این کمیته چیست؟
بنده به طور حتم موضوع را با وزیر محترم ورزش درمیان خواهم گذاشت.این موازی کاری و ناهماهنگی اصلا کمکی به رشته دوچرخه سواری نمی کند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 21 خرداد 1397 - 12:49

تعداد بازديد: 288

کد:97306-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.