FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 1 فروردين 1398

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
شگفتی های قهرمانی کشور پیست سال ۱۳۹۷

گنج خانلو برای سومین سال و دانشور برای پنجمین سال متوالی موفق به کسب مدال طلا شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،مسابقات قهرمانی کشور پیست سال ۱۳۹۷ به میزبانی پیست ورزشگاه آزادی در تهران از ۴ لغایت ۶ تیرماه با حضور ۴۹ ورزشکار از استان های کشور برگزار شد.
در این دوره از مسابقات اتفاقات بسیار جالبی رقم خورد که تعدادی از آنها را به صورت گزیده مورد توجه قرار می دهیم:
قهرمانی محمد داشنور برای پنجمین سال متوالی: محمد دانشورخرم دارنده مدال طلا بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ کره جنوبی از سال ۱۳۹۳ تاکنون در ۵ دوره قهرمانی کشور شرکت کرده و در تمام ادوار حضور خود موفق به کسب مدال طلا در رشته های اسپرینت و کایرین شده است.امید کسب مدال کاروان ایران در بازی های آسیایی پیش رو با ثبت زمان ۱۰ثانیه و ۴هزارم ثانیه موفق شد پس از زمان ۹ثانیه و۹۶هزارم ثانیه ای که در سال ۹۴ خودش ثبت کرده بود یک بار دیگر رکورد خوبی را در این ماده به جای بگذارد.

گنج خانلوی جوان موفق به کسب سومین قهرمانی اومینیوم ایران در رده سنی بزرگسالان شد:
محمد گنج خانلو ملی پوش جوان و پرآوازه این روزهای تیم ملی دوچرخه سواری استقامت و نیمه استقامت ایران که در آخرین روزهای رده سنی امید(زیر۲۳سال) حضور دارد با کسب عنوان قهرمانی رشته اومنیوم در مسابقات امسال موفق شد برای سومین سال متوالی قهرمان این ماده در ایران شود.او امسال به عنوان ورزشکار آزاد رکاب زد.

فارسی نژادیان تنها با یک رقابت موفق به کسب مدال برنز مسابقات اسپرینت قهرمانی کشور شد:
فرشید یکی از باسابقه ترین ورزشکاران تیم ملی دوچرخه سواری سرعت کشورمان است که حدود ۱۲ سال عضو تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان بوده است و با آمادگی بسیار خوبی وارد مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ شد و امروز تنها با رکاب زدن در مسابقه تایم گیری رشته اسپرینت موفق شد مدال برنز این رقابت هارا کسب کند.
وی موفق شد در تایم گیری این رقابت ها در جایگاه پنجم قرار بگیرد و در دوم باید مصاف علیرضا رفیعی از استان چهارمحال و بختیاری می رفت که وی از رقابت با فارسی نژدیان انصراف داد و در دور بعد نیز خود او از رقابت با خادمی صرفنظر کرد و در نهایت به مسابقه رده بندی راه یافت و در این مسابقه نیز علی علی عسگری بدلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ دست چپ مجبور به انصراف از رقابت با او شد و به این ترتیب فرشید فارسی نژادیان موفق شد بدون هیچ رقابتی پس از رقابت تایم گیری به عنوان سومی مسابقات قهرمانی کشور دست یابد.
از دیگر اتفاقات قابل توجه می توان به حضور مهدی روزبهانه رئیس هیات دوچرخه سواری استان خراسان رضوی در مسابقات به عنوان ورزشکار و حضور کسری باقرپور ملی پوش سرعتی ایران در مسابقات اومنیوم امسال اشاره کرد

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 6 تير 1397 - 18:50

تعداد بازديد: 474

کد:97329-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.