FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 1 فروردين 1398

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
آغاز اردوی ملی پوشان کوهستان در ایتالیا

تیم ملی کوهستان کشورمان پس از پیگیری های بسیار زیاد راهی ایتالیا شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان کشورمان جهت برگزاری اردو آماده سازی در راستای حضور قدرتمند در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی به کشور ایتالیا اعزام شد.
طبق درخواست سرمربی اسلوونیایی تیم ملی کوهستان کشورمان پیریموس استرانکار، ملی پوشان کشورمان روز چهارشنبه ایران را به مقصد ایتالیا ترک کردند.
ملی پوشان کشورمان ابتدا در کشور ایتالیا در یک دوره مسابقات بین المللی شرکت خواهند کرد و سپس به کشور اسلوونی خواهند رفت تا اردو تیم ملی را در آنجا برگزار کنند.
ترکیب تیم ملی کوهستان کشورمان را در این اردو آقایان فراز شکری،فرزاد خدایاری و محمد پورشریف در بخش کراس کانتری،آقایان حسین زنجانیان و امین نجفی در بخش دانهیل و خانم فرانک پرتوآذر تنها بانوی دارنده مدال آسیایی در رشتهددوچرخه سواری در بخش کراس کانتری بانوان تشکیل می دهند.
در این اردو خانم لیلا قلاوند به عنوان سرپرست،حسن صدوقی راد به عنوان مکانسین و پریموس استرانکار به عنوان سرمربی ملی پوشان کشورمان را همراهی می کنند.
تیم ملی کوهستان کشورمان در بازیهای آسیایی اندونزی با ۴ ورزشکار(۲ورزشکار کراس کانتری آقایان،۱ورزشکار کراس کانتری بانوان و ۱ورزشکار دانهیل آقایان) شرکت خواهد کرد.
لازم به ذکر است آقای فراز شکری کاپیتان تیم ملی کوهستان کشورمان حدود یکماه است که جهت آماده سازی خود در اروپا حضر دارد و پس از رسیدن ملی موشان به ایتالیا به تیم ملی خواهد پیوست.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 14 تير 1397 - 23:22

تعداد بازديد: 217

کد:98337-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.